Vrásky v zime nespia

Starnutie je prirodzený proces, ktorý je charakteristický spomalením regenerácie buniek a ich zníženou obranyschopnosťou. Začína sa skôr, než by si mnohí z nás mysleli - už v období dospievania, kedy dochádza k ukončeniu hormonálnych zmien. Aj keď starnutie vyvoláva množstvo vnútorných faktorov, výrazný vplyv má prostredie, v ktorom žijeme, a rovnako ho ovplyvňuje aj náš životný štýl. Či sa nám to páči, alebo nie, starnutiu sa nikto z nás nevyhne, avšak existuje spôsob, akým môžeme ovplyvniť vzhľad našej pokožky v neskoršom veku. Je ním prevencia.

Ako vznikajú vrásky

V starnúcej koži dochádza k anatomickým a fyziologickým zmenám – vrchná vrstva kože, tzv. epidermis, sa stáva tenšou a cievy sa rozťahujú. Kožné bunky strácajú obranyschopnosť a nie sú schopné dostatočne brániť vniknutiu rôznych chemických látok. Koža už nie je schopná dostatočnej sebaobnovy, stáva sa suchou, svrbí a vznikajú pigmentové škvrny. Pokles pružnosti pokožky je spôsobený zníženou tvorbou kolagénu – koža stráca elasticitu, pretože kolagénové vlákna sa skracujú a hrubnú. Zmenšením väziva tukového podkožného tkaniva vznikajú hlboké kožné záhyby – vrásky. Vďaka pohybu tvárových svalov napokon dochádza k zvýrazneniu mimických vrások.

Tvorbu kolagénu je možné aktivovať aj vo vyššom veku

Nielen stále sa znižujúca tvorba kolagénu a s ňou spojená strata elasticity, ale i negatívne účinky pôsobenia voľných radikálov z okolitého znečisteného prostredia znižujú kvalitu našej pokožky. Okrem toho ju zhoršuje aj pôsobenie slnečného žiarenia, ktoré negatívne vplýva na produkciu elastínu a kolagénu. S pribúdajúcim vekom koža stráca schopnosť sebaobnovy, preto je potrebné stimulovať ju. Najúčinnejším spôsobom je využitie aktívnych látok, ktoré podporujú tvorbu kolagénu.

Pleťové sérum je v starostlivosti o pleť nenahraditeľné

Kvalitné pleťové sérum dokáže pleť hydratovať a navrátiť jej pevnosť, pomáha liečiť, má upokojujúci účinok, a v neposlednom rade bojuje proti vráskam. Pleťové sérum Hello Beautiful je navrhnuté pre pravidelnú starostlivosť o pleť a jeho zloženie je plné tých najúčinnejších a najsilnejších rastlinných výťažkov pre boj s vráskami a proti škodlivým účinkom modrého svetla. Ktoré to sú?

Lupina mnoholistá je bohatá na glutamíny, peptidy a oligosacharidy. Lupinové peptidy sú jednou z hlavných zložiek Hello Beautiful séra. Sú to krátke reťazce aminokyselín, ktoré v bunkách spúšťajú metabolické procesy, ako je napríklad opätovná produkcia kolagénu. Vďaka aplikácii lupinových peptidov dochádza k obnove vrchnej vrstvy pokožky, eliminuje sa tvorba vrások a pigmentových škvŕn, stimuluje sa hojenie rán a spomaľuje sa proces starnutia.

Liečivá africká rastlina Bulbine sa využíva pri liečba kožných ochorení. Jej miazga preukázateľne stimuluje syntézu kolagénu vo fibroblastoch pokožky. Ide o kožné bunky, ktoré pri poškodení kože putujú do postihnutého miesta a tam produkujú kolagén. Okrem toho táto zázračná rastlina zmierňuje prejavy akné, ekzém a dokonca aj popáleniny. Starnutie a UVA slnečné žiarenie však prinášajú úbytok fibroblastov v pokožke. Preto sa moderná kozmetika zameraná proti starnutiu sústreďuje na ich ochranu a podporu.

Ďalšie 100% prírodné zložky séra

Vzácny olej z opuncie možno nazvať aj kozmetickým zázrakom. Okrem nenasýtených mastných kyselín obsahuje aj vitamíny (E, K1, antioxidanty - vitamíny A a C), aminokyseliny či minerály ako draslík, fosfor, magnézium a vápnik. Vďaka tomuto vzácnemu zloženiu olej z opuncie viditeľne vypína a zjemňuje pleť, zmäkčuje vrásky a je účinný aj na pigmentové škvrny či tmavé kruhy pod očami. Dokáže preniknúť cez všetky vrstvy pokožky, pleť vyživuje, hydratuje a obnovuje v nej tvorbu kolagénu.   

Prasličku roľnú na lúke spoznajú aj malé deti. O jej zázračných účinkoch na pokožku sa však hovorí veľmi málo. Táto bylinka pôsobí na pleť sťahujúco a regeneračne. Vďaka vysokému obsahu minerálov, najmä oxidu kremičitého, stimuluje metabolizmus kože, posilňuje spojovacie tkanivo a viaže vlhkosť v pokožke. Využíva sa v boji proti začervenaniu a ekzému. Praslička je základnou zložkou hodvábneho séra Hello Beautiful, vďaka čomu sérum podporuje elasticitu pokožky a jej tonizáciu.

IMG_3507

Vytvorte si rituál

Ráno a večer, po ošetrení pleti tonikom a hydratovanou esenciou (ideálne, keď je pleť ešte trochu vlhká), sérum jemne vmasírujte do pokožky ľahkými pohybmi smerom hore. Sérum Hello Beautiful proti starnutiu okamžite viditeľne zmierni výskyt jemných liniek a vrások. Nielen cítiť, ale i vyzerať krásne, môžete v každom veku. Sérum Hello Beautiful vám v tom pomôže.

 

tovar NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Najlepsie-ceny.sk - Online porovnanie cien.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie