Milí klienti, vzhľadom na vysoké teploty môže dôjsť k znehodnoteniu resp. poškodeniu tovaru a preto Vám doporučujeme si objednávať tovar domov, prípadne do výdajných miest, nie do Z Boxov a Balikomatov. Za prípadné škody v takýchto prípadoch nepreberáme zodpovednosť. Ďakujeme za pochopenie.  

MICROBIOME THERAPY

Vynovené zloženie. Teraz vhodné aj pre ľudí s histamínovou intoleranciou. 

14 cielených živých probiotických kmeňov, vrátane prebiotík a fermentovaného prášku FIBRIOTICS™  z 36 druhov ovocia a zeleniny na podporu trávenia, imunity a proti alergiám. 

 

Skladom
Kód: 929
45 €
Kategória: ORGANIC OASIS LAB
Hmotnosť: 0.3 kg

MICROBIOME THERAPY sa stalo víťazom v prestížnom The Beauty Shortlist Awards, v kategórii BEST PRODUCT FOR MICROBIOME HEALTH. Ide o ocenenie, ktoré je známe svojou transparentnosťou a je ostro sledované odborníkmi z odvetvia, novinármi, či ostatnými beauty nadšencami a spotrebiteľmi.

 

POPIS:

Jedná sa o 5 vrstvové mikroenkapsulované živé probiotické kmene, ktoré sú vyrobené patentovanou technológiou VPRO, ktorá chráni probiotiká pred vonkajšími vplyvmi ako sú kyslík, voda, žalúdočné kyseliny a enzýmy a je zárukou toho, že sa probiotiká dostanú v neporušenej forme až do čriev. Ich účinky sú preukázané klinickými štúdiami. Jedna denná dávka obsahuje 14 probiotických kmeňov a až 40 miliárd KTJ (kolónie tvoriace jednotky).  

Probiotické kmene sú určené na podporu imunity, trávenia a špeciálne ľuďom, ktorí trpia sennou nádchou, astmou, alergickou dermatitídou, či ľuďom, ktorí sú alebo boli infikovaní baktériou Helicobacter pyroli. Súčasne tieto probiotiká zlepšujú aj črevnú mikroflóru oslabenú antibiotikami.

 

Patentovaná technológia VPRO:

 

 

 

Bifidobacterium longum CCFM1029, Lactobacillus reuteri  CCFM1040, Lactobacillus reuteri  CCFM1072, Lactobacillus casei  CCFM1073, Bifidobacterium longum CCFM760,Lactobacillus casei CCFM1059, Streptococcus thermophilus ST218, Bifidobacterium infantis CCFM689, Bifidobacterium lactis BL03, Lactobacillus rhamnosus LR663:

 • Zmierňujú alergickú dermatitídu a alergickú nádchu
 • Posilňujú imunitu
 • Regulujú rovnováhu črevnej flóry

Lactobacillus plantarum CN2018, Bifidobacterium longum CCFM760, Lactobacillus rhamnosus CCFM1119:

 • Podporujú sekréciu gastrínu, regulujú sekréciu motilínu a iných gastrointestinálnych regulačných peptidov
 • Chránia pečeň, pomáhajú vylučovať žlč, tráviť živiny a rozkladať toxíny
 • Zmierňujú poškodenie pankreatického tkaniva, podporujú vylučovanie pankreatickej šťavy
 • Inhibujú helicobacter pylori v žalúdku
 • Obnovujú črevnú bariéru a podporuje črevnú peristaltiku

Lactobacillus plantarum CN2018,  Bifidobacterium longum CCFM760:

 •  Tlmia helicobacter pylori
 • Obnovujú gastrointestinálnu sliznicu
 • Zlepšujú zdravie tráviaceho traktu

Lactobacillus plantarum CN2018, Bifidobacterium longum CCFM760:

 • Podporujú trávenie
 • Stimulujú vylučovanie gastrínu
 • Podporujú vylučovanie motilínu
 • Obnovujú žalúdočnú sliznicu

Bifidobacterium longum CCFM760, Bifidobacterium infantis CCFM689, Bifidobacterium lactis BL03:

 • Zlepšujú poruchy črevnej flóry
 • Zmierňujú IBS (syndróm dráždivého čreva)
 • Znižujú črevný zápal
 • Zmierňujú poškodenie čriev alkoholom, zlepšujú črevné prostredie po požití alkoholu
 • Zmierňujú zápchu a predchádzajú hnačke

Lactobacillus reuteri CCFM1040, Bifidobacterium longum CCFM1029, Streptococcus thermophilus ST218, Bifidobacterium infantis CCFM689:

 • Modulácia porúch črevnej mikroflóry vyvolaných antibiotikami
 • Zmierňujú hnačku
 • Pôsobia preventívne pri alergiách, astme, alergických vyrážkach
 • Zlepšujú funkciu pečene

FIBRIOTICS™ je patentovaný fermentovaný prášok získaný 4 stupňovým procesom  fermentácie, vďaka čomu je bohatý na jedinečné a vysoko biologicky dostupné látky pre našu črevnú mikroflóru a črevné bunky. Je zložený z 36 druhov ovocia a zeleniny, konkrétne z jabĺk, mrkvy, moruše, reďkovky, ananásu, pomaranča, citróna, červenej repy, sliviek, mučenky, melónu, vlčieho bobu, grapefruitu, hrozna, broskyne, aceroly, brusnice, jahody, maliny, čerešne, arónie, čiernej ríbezle, egreša, čučoriedky, hrušky, granátového jablka, banána, papáje, liči, melóna, paradajky, špargle, jujube, hlohu a brokolice. Fibriotics™ obsahuje viac ako 65 % mikrovlákien, menšie polyfenoly s vyššou biologickou dostupnosťou  a je prebiotikom budúcnosti! Neobsahuje takmer žiadne cukry.

Aké sú benefity FIBRIOTICS™?

 • Priaznivý vplyv na mikrobióm
 • Prispieva k obnove črevnej steny a vytvoreniu vyváženej črevnej flóry
 • Podporuje metabolizmus
 • Potláča chronický zápal
 • Chráni pred oxidačným poškodením
 • Posilňuje imunitný systém

Prebiotická vláknina z klastrovej fazule Sunfiber® obsahuje vlákninu z klastrovej fazule, ktorá je vhodná pre vstrebávanie minerálov ako je horčík, vápnik a železo. Je vhodná pri IBS (Syndróm dráždivého čreva), zápche a hnačke.

Prebiotická akáciová vláknina je výživou pre telu prospešné baktérie v celej dĺžke čreva. Uvoľňuje sa 24 až 48 hodín v protiklade s ostatnými typmi vláknin, ktoré sa udržia iba v prvej tretine tenkého čreva a uvoľňujú sa len 2 až 6 hodín, čím sa oslabuje ich efekt.

 •  uľahčuje vyprázdňovanie
 • nespôsobuje nadúvanie a kŕče
 • podporuje osídlenie čreva bifidobaktériami a laktobacilmi
 • pôsobí protizápalovo
 • rozkladanie akáciovej vlákniny v hrubom čreve baktériami zabráňuje vzniku "syndrómu deravého čreva".
 • prispieva k udržaniu správnej hladiny cholesterolu a cukru v krvi
 • vhodná aj pre vegetariánov a vegánov 

 

ZLOŽENIE:  

Zloženie transparentná kapsula: Prebiotická vláknina z Akácie senegálskej (Acacia senegal)  - 190 mg extraktu zo živice konárov v kapsuli, prebiotická vláknina z klastrovej fazule (Phaseolus vulgaris) - 150 mg extraktu z plodov v kapsuli, kapsula transparentná: hydroxypropylmetylcelulóza, probiotické kmene - (Bifidobacterium longum CCFM1029, Lactobacillus reuteri CCFM1040, Lactobacillus reuteri CCFM1072, Lactobacillus casei CCFM1073, Bifidobacterium longum CCFM760, Lactobacillus casei CCFM1059, Streptococcus thermophilus ST218, Bifidobacterium infantis CCFM689, Bifidobacterium lactis BL03, Lactobacillus rhamnosus LR663) , probiotické kmene (Lactobacillus plantarum CN2018, Lactobacillus rhamnosus CCFM1119, Lactobacillus fermentum CCFM1058, Bifidobacterium longum CCFM760)

Zloženie zelená kapsula: prebiotický fermentovaný prášok z 36 druhov ovocia a zeleniny - 500 mg v kapsuli, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza s obsahom chlorofylu, prebiotická vláknina z Akácie senegálskej (Acacia Senegal) - 90 mg extraktu zo živice konárov v kapsuli

 

Množstvo účinných látok

2kapsuly

*RVH

Prebiotický fermentovaný prášok FIBRIOTICS™

    500mg

-

Akáciová vláknina

    280mg

-

Prebiotická vláknina z klastrovej fazule Sunfiber®

    150mg

-

Mikroenkapsulované 5 vrstvové probiotiká

10 kmeňov (Bifidobacterium longum CCFM1029, Lactobacillus reuteri CCFM1040, Lactobacillus reuteri CCFM1072, Lactobacillus casei CCFM1073, Bifidobacterium longum CCFM760, Lactobacillus casei CCFM1059, Streptococcus thermophilus ST218, Bifidobacterium infantis CCFM689, Bifidobacterium lactis BL03, Lactobacillus rhamnosus LR663)

20miliárd*KTJ

Mikroenkapsulované 5 vrstvové probiotiká

4 kmene (Lactobacillus plantarum CN2018, Lactobacillus rhamnosus CCFM1119, Lactobacillus fermentum CCFM1058, Bifidobacterium longum CCFM760)

20miliárd*KTJ

 *RVH (Referenčná výživová hodnota)

*KTJ (Kolóniu tvoriace jednotky)

 

DÁVKOVANIE:

2 kapsuly denne (1transparentná kapsula+1 zelená kapsula) zapiť dostatočným množstvom vody. V prípade užívania antibiotík, užívajte 2-3 hodiny po užití antibiotík. Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov doporučujeme užívať ideálne 3 mesiace. Tento produkt sa dá kombinovať napr. s HAPPY SKIN THERAPY alebo s ANTI STRESS THERAPY. 

 

OBSAH BALENIA: 60 kapsúl (1mesačná dávka)

HMOTNOSŤ OBSAHU: 39g

PÔVOD ZÁKLADNEJ ZLOŽKY: mimo EU

UPOZORNENIE: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok je vhodný aj pre tehotné a dojčiace mamičky. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, v chladnom mieste. Po otvorení doporučujeme skladovať v chladničke pri teplote 4°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Probiotiká majú svoju špecifickú vôňu, keďže sa jedná o živé probiotické kmene. V prípade, že máte problém s prehĺtaním, môžete si kapsule vysypať do vody, pridať do kaše alebo čaju.

 

Vyrobené na Slovensku

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

piktogram_gluten_freepiktogram_gmo_freepiktogram_veganpiktogram_additives_free

5
78x
4
80x
3
2x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MS Avatar autora | 15.7.2024
Spokojná som nadmieru probiotiká veľmi dobre zaberajú ďakujem Vám 👍🍀
5
VF Avatar autora | 29.6.2024
Dlho som hľadala vhodné probiotiká , ktoré nebudú obsahovať žiadne prídavné látky . Microbiome Therapy splnili moje kritéria a tak som rozhodla vyskúšať ich . Trápil ma ekzém , ktorého som sa dlho nevedela zbaviť . Bolo mi jasné , že je nutné upraviť mikrobióm . Už po užití jedného balenia ekzém skoro nevidieť a to som už skúsila veľa iných možnosti liečby , ale neúspešne . Kapsule sa ľahko prehĺtajú, nespôsobujú ťažobu na žalúdku a nieje po nich nepríjemný pocit v ústach . Po tejto pozitívnej skúsenosti odporúčam užívať aj svojim pacientom v ambulancii všeobecného lekárstva . Základom dobrej imunity je zdravé črevo, ktoré sa dá dosiahnúť užívaním správnych probiotík, akými sú Microbiome Therapy.
5
MD Avatar autora | 27.5.2024
Probiotiká užívam už druhý mesiac a zatiaľ som spokojná. Upravilo sa mi trávenie. Určite si kúpim aj ďalšie balenie :)
5
K Avatar autora | 19.5.2024
Som veľmi milo prekvapená , pretože konečne po 3 rokoch som našla niečo čo naozaj funguje . Dlho som váhala či kúpiť , alebo nekúpiť… ale toto je zázrak . Užívam 3 dni a črevá mi konečne začali pracovať tak sa teším lebo to je neskutočný pocit ! Ďakujem 🙏🏻
5
MS Avatar autora | 17.5.2024
Po veľkej chvále , ktorá bola uvedená v Madam Eve som si produkt Microbione kúpila tiež. S kapsulami som veľmi nespokojná lebo sa mi často stáva , že mi uviaznu v trubici a uvoľnia sa mi až po vypití 3 pohárov vody. Po ich užití mávam často krče, ktoré som pocítila po užití kapsul. Doteraz som užívala Probiotika + Prebiotika od Firmy The Nue Co. Trávenie sa mi upravilo, ale nakoľko sú veľmi drahé tak som skúsila vaše lacnejšie. Znova sa budem musieť vrátiť k mojim Probiotikam+Prebiotikam z USA. No škoda. S pozdravom Marta Slováková
Avatar autora Lenka ˇŠoltysova (Administrátor) 18.5.2024
Ďakujeme veľmi pekne za vašu spätnú väzbu a mrzí nás, že nie ste s produktom spokojná. Po napísaní recenzie sme Vás obratom telefonicky kontaktovali a poradili sme Vám, že kapsule si môžete vysypať aj do vody, čaju s max. teplotou do 40 C, máme to uvedené aj v upozornení pri produkte. Probiotiká sa nepoškodia, lebo sú chránené patentovanou technológiou VPRO. Vzhľadom na to, že ste užívala probiotiká iba 2 dni, je veľmi ťažké posúdiť, či diskomfort bol spôsobený užívaním našich produktov. Prajeme Vám veľa zdravia.
5
V Avatar autora | 3.5.2024
U týchto probiotík ľutujem len, že som ich neobjavila a nezačala užívať skôr. Vďaka nim mi oveľa lepšie trávi, po niektorých jedlách, s ktorými mávam často problém, mi nebýva tak ťažko, ako obvykle. Tiež vnímam, že sa celkovo cítim lepšie a aj moja imunita je "silnejšia", prestáva sa na mňa lepiť všetko, čo lieta vo vzduchu. Konečne doplnky stravy, u ktorých vidím relevantné výsledky a žiaduce účinky.🙏🏻
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora 20.3.2024 19:10
Probiotiká som začal brat kvoli častým žalúdočným ťažkostiam a to hlavne pri návšteve inej krajiny s rozdielnym stravovacím systémom. Po 3 mesiacoch pravidelného užívania, sa mi všetko krásne zosúladilo a už vôbec nepozerám na to čo dam do úst.
Odpovedať
J Avatar autora 26.3.2024 21:10
Microbiome Therapy som začal brať na odporúčanie, keďže moje telo malo problém spracovať určité druhy potravy, zeleniny a nápojov, čo sa prejavovalo fľakmi na tvári a suchosťou pokožky. Odporúčané bolo užívanie počas troch mesiacov. Nielenže sa mi podarilo opäť si dopriať spomínané potraviny bez nepríjemných reakcií už po mesiaci, ale dokonca mi zmizli aj lupiny, s ktorými som bojoval roky. Probiotiká preventívne beriem aj naďalej, pretože sa stali súčasťou mojej dennej rutiny a pravidelného príjmu výživových doplnkov.
Odpovedať
N Avatar autora Najlepšie probiotika na trhu! 28.3.2024 09:49
Keďže moje trávenie je veľmi citlivé, musím si dávať extrémny pozor, čo jem, ale tieto probiotika mi zlepšili trávenie! Už po mesiaci používania som spozorovala, že nemávam kŕče v bruchu skoro po žiadnom jedle a ani po takých kombináciách, čo mi v minulosti robili obrovský problém. Taktiež konečne ma prestala páliť záha. Za mňa je to totálny must have!
Odpovedať

Organic Oasis Lab je slovenská značka, ktorú vytvorila zakladateľka eshopu Organic Oasis Lenka Šoltysová spoločne s tímom biochemikov a farmaceutov. Jedná sa o prémiové prírodné výživové doplnky, ktoré v sebe spájajú prvky vedy a prírody, pričom zložky produktov tvoria aktívne a patentované látky, ktorých účinky sú preukázané aj klinickými štúdiami. Produkty sú vyrábané na Slovensku.