Starostlivosť o pery

Najpredávanejšie

ivica
Ivica
Skladom
Kód: 299
 
21 €
milada
Milada
Skladom
Kód: 287
 
21 €
SALT & STONE Ochranna tycinka a hydratujuci balzam na pery SPF 30 jemne a hydratovane pery
9 €

Organický hydratujúci balzam na pery s ochranným faktorom SPF 30 zanecháva jemné pery a zároveň ich aj chráni.

Kód: 581
YAGE 2 Ylang Ylang and Orange panensky kokosovy a jojobovy olej na hydrataciu
Tip
23 €

Panenský kokosový a jojobový olej na hydratáciu, papájový olej s exfoliačným účinkom a jemný cukor v kombinácii s osviežujúcou vôňou sladkého pomaranča, levandule a ylang-ylang...

Kód: 491
YAGE tonovaci balzam Red Cherry pre kazdodenne nosenie vyhladzuje a zmakcuje pery
Tip
17 €

Ľahunký balzam, ktorý vyživuje do hĺbky. Murumuru, panenský kokosový olej, kakaové a bambucké maslo po boku vzácneho baobabu, moringy, granátového jablka, kukui a hojivého...

Kód: 515
dominika
Dominika
Skladom
21 €

Odtieň Dominika je svetlo hnedo-ružový neutrálny odtieň. Prírodný rúž s vláčnou konzistenciou a jemnou malinovou vôňou. Pery krásne vyživí a je vrstviteľný. Vhodný pre vegánov.

Kód: 293
effrons
Effrons
Skladom
17 €

Effrons je zlatavý odtieň a hodí sa neutrálnym a teplým podtónom pleti. Prírodný rozjasňovač s príjemnou maslovou konzistenciou dodá vašej pleti zdravý jas.

Kód: 834
ivica
Ivica
Skladom
21 €

Odtieň Ivica má sviežu svetlo fuchsiovú studenú farbu. Prírodný rúž s vláčnou konzistenciou a jemnou malinovou vôňou. Pery krásne vyživí a je vrstviteľný. Vhodný pre vegánov.

Kód: 299
jana
Jana
Skladom
21 €

Odtieň Jana je svieži oranžovo koralový odtieň. Prírodný rúž s vláčnou konzistenciou a jemnou malinovou vôňou. Pery krásne vyživí a je vrstviteľný. Vhodný pre vegánov.

Kód: 831
milada
Milada
Skladom
21 €

Odtieň Milada je šťavnatý sýto ružový odtieň. Prírodný rúž s vláčnou konzistenciou a jemnou malinovou vôňou. Pery krásne vyživí a je vrstviteľný. Vhodný pre vegánov.

Kód: 287
opal
Opal
Vypredané
17 €

Opal je jemný ružovkastý odtieň a hodí sa neutrálnym a studeným podtónom pleti. Prírodný rozjasňovač s príjemnou maslovou konzistenciou dodá vašej pleti zdravý jas.

Kód: 837
tereza
Tereza
Skladom
21 €

Odtieň Tereza je krásny nude odtieň s teplým podtónom, ktorý zvýrazní prirodzenú farbu pier. Obľúbený rúž v štýle “your lips, but better”. Prírodný rúž s vláčnou...

Kód: 825
tina
Tina
Skladom
21 €

Odtieň Tina má sviežu svetlo ružovú farbu. Prírodný rúž s vláčnou konzistenciou a jemnou malinovou vôňou. Pery krásne vyživí a je vrstviteľný. Vhodný pre vegánov.

Kód: 305
tonbo
Tonbo
Skladom
21 €

Odtieň Tonbo je krásny vínový odtieň, ktorý pristane väčšine podtónom pleti. Prírodný rúž s vláčnou konzistenciou a jemnou malinovou vôňou. Pery krásne vyživí a je...

Kód: 828
12 položiek celkom