Milí klienti, vzhľadom na vysoké teploty môže dôjsť k znehodnoteniu resp. poškodeniu tovaru a preto Vám doporučujeme si objednávať tovar domov, prípadne do výdajných miest, nie do Z Boxov a Balikomatov. Za prípadné škody v takýchto prípadoch nepreberáme zodpovednosť. Ďakujeme za pochopenie.  

PROBIO WOMAN THERAPY 3 PACK

Výhodné 3 mesačné balenie, ktoré obsahuje 13 cielených živých probiotických kmeňov, vrátane prebiotík  na podporu vaginálnej rovnováhy, zmiernenie PMS, regulácie hormonálnej hladiny, kontroly hmotnosti a prevencie osteoporózy.

 

Skladom
Kód: 935
117 € –20 % 93,60 €
Kategória: ORGANIC OASIS LAB
Hmotnosť: 0.7 kg
Organic Oasis Probio Woman Therapy3
Akcia Tip
117 € –20 %

POPIS:

Jedná sa o 5 vrstvové mikroenkapsulované živé probiotické kmene, ktoré sú vyrobené patentovanou technológiou VPRO, ktorá chráni probiotiká pred vonkajšími vplyvmi ako sú kyslík, voda, žalúdočné kyseliny a enzýmy a je zárukou toho, že sa probiotiká dostanú v neporušenej forme až do čriev. Ich účinky sú preukázané klinickými štúdiami. Jedna denná dávka obsahuje 13 probiotických kmeňov a až 40 miliárd KTJ (kolónie tvoriace jednotky).

Probiotické kmene zlepšujú zdravie vagíny, zmierňujú vaginálny zápal a zabraňujú jeho opakovaniu, regulujú hladiny hormónov, podporujú vyprázdňovanie, regulujú metabolizmus, zmierňujú príznaky ženskej menopauzy spôsobenej nedostatkom estrogénu a kontrolujú hmotnosť.  Probiotika sú vhodné aj pre ľudí s histamínovou intoleranciou, pre tehotné aj dojčiace mamičky.

 

Patentovaná technológia VPRO:

 

 

Lactobacillus crispatus CCFM1110 a lactobacillus gasseri CCFM1201:

 • Zlepšujú zdravie ženskej vagíny
 • Zmierňujú vaginálny zápal a zabraňujú jeho opakovaniu
 • Naprávajú mikroekológiu pošvy

Lactobacillus gasseri CCFM1201, Lactobacillus plantarum CCFM1180, Bifidobacterium longum CCFM760,Lactobacillus plantarum CCFM1050, Lactobacillus casei CN1566

 • Zmierňujú príznaky ženskej menopauzy spôsobenej nedostatkom estrogénu
 • Regulujú hladiny hormónov
 • Prevencia osteoporózy
 • Zmierňujú vaginitídu
 • Pomáhajú kontrolovať hmotnosť
 • Majú anti-age efekt

Bifidobacterium adolescentis CCFM1173, Bifidobacterium infantis CCFM689, Lactobacillus reuteri CCFM1145 

 • Pomáhajú kontrolovať hmotnosť
 • Odstraňujú toxíny a voľné radikály
 • Podporujú vyprázdňovanie
 • Regulujú metabolický syndróm
 • Majú anti-aging efekt

Bifidobacterium lactis BL03

 • Zlepšuje spánok a zmierňuje depresie
 • Obnovuje poruchy črevnej flóry
 • Posilňuje imunitu 

Prebiotická vláknina z klastrovej fazule Sunfiber® obsahuje vlákninu z klastrovej fazule, ktorá je vhodná pre vstrebávanie minerálov ako je horčík, vápnik a železo. Je vhodná pri IBS (Syndróm dráždivého čreva), zápche a hnačke.

Prebiotická akáciová vláknina je výživou pre telu prospešné baktérie v celej dĺžke čreva. Uvoľňuje sa 24 až 48 hodín v protiklade s ostatnými typmi vláknin, ktoré sa udržia iba v prvej tretine tenkého čreva a uvoľňujú sa len 2 až 6 hodín, čím sa oslabuje ich efekt.

 • uľahčuje vyprázdňovanie
 • nespôsobuje nadúvanie a kŕče
 • podporuje osídlenie čreva bifidobaktériami a laktobacilmi
 • pôsobí protizápalovo
 • rozkladanie akáciovej vlákniny v hrubom čreve baktériami zabráňuje vzniku "syndrómu deravého čreva".
 • prispieva k udržaniu správnej hladiny cholesterolu a cukru v krvi
 • vhodná aj pre vegetariánov a vegánov 

ZLOŽENIE:

1 transparentná kapsula

Prebiotická vláknina z Akácie senegálskej (Acacia senegal)  - 290 mg extraktu zo živice konárov v kapsuli, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, prebiotická vláknina z klastrovej fazule (Phaseolus vulgaris) - 100 mg extraktu z plodov v kapsuli, probiotické kmene (Lactobacillus crispatus CCFM1110, Lactobacillus reuteri HR7, Lactobacillus gasseri CCFM1201, Lactobacillus rhamnosus LR519, Lactobacillus plantarum LP45, Bifidobacterium lactis BL03) , probiotické kmene (Bifidobacterium adolescentis CCFM1173, Lactobacillus plantarum CCFM1050, Lactobacillus casei CN1566, Bifidobacterium longum CCFM760, Bifidobacterium infantis CCFM689, Lactobacillus reuteri CCFM1145, Lactobacillus plantarum CCFM1180)

 

Množstvo účinných látok

2kapsuly

*RVH

 

Akáciová vláknina

    580mg

-

Prebiotická vláknina z klastrovej fazule Sunfiber®

    200mg

-

Mikroenkapsulované 5 vrstvové probiotiká

6 kmeňov (Lactobacillus crispatus CCFM1110, Lactobacillus reuteri HR7, Lactobacillus gasseri CCFM1201, Lactobacillus rhamnosus LR519, Lactobacillus plantarum LP45, Bifidobacterium lactis BL03))

20miliárd*KTJ

Mikroenkapsulované 5 vrstvové probiotiká

7 kmeňov (Bifidobacterium adolescentis CCFM1173, Lactobacillus plantarum CCFM1050, Lactobacillus casei CN1566, Bifidobacterium longum CCFM760, Bifidobacterium infantis CCFM689, Lactobacillus reuteri CCFM1145, Lactobacillus plantarum CCFM1180)

20miliárd*KTJ

 *RVH (Referenčná výživová hodnota)

*KTJ (Kolóniu tvoriace jednotky)

 

DÁVKOVANIE:

2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom vody. V prípade užívania antibiotík, užívajte 2-3 hodiny po užití antibiotík. Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov doporučujeme užívať aspoň 2, ideálne 3 mesiace. Tento produkt sa môže kombinovať napr. s HAPPY SKIN THERAPY alebo ANTI STRESS THERAPY.

 

OBSAH BALENIA: 60 kapsúl (1mesačná dávka)

HMOTNOSŤ OBSAHU: 38g

PÔVOD ZÁKLADNEJ ZLOŽKY: mimo EU

UPOZORNENIE: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti. Prípravok môžu užívať tehotné aj dojčiace mamičky . Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, v chladnom mieste. Po otvorení doporučujeme skladovať v chladničke pri teplote 4°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Probiotiká majú svoju špecifickú vôňu, keďže sa jedná o živé probiotické kmene.V prípade, že máte problém s prehĺtaním, môžete si kapsule vysypať do vody, pridať do kaše alebo čaju.

 

Vyrobené na Slovensku

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

 

piktogram_gluten_free piktogram_gmo_free piktogram_vegan piktogram_additives_free

5
30x
4
34x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ZP Avatar autora | 3.7.2024
S týmto produktom som veľmi spokojná. Naozaj sa citim počas menštruácie lepšie , mám slabšie bolesti a upravil sa mi cyklus
5
DP Avatar autora | 24.6.2024
Som v uzase, neda aa porovnat môj cyklus pred a s uzivanim woman therapy. Uzivam zatial 2 tyzdne, ale efekt sa dostavil. Citila som sa ovela lepšie, bolesti boli znesiteľnejsie a ani sa to neprejavilo na mojej pleti, ziadne hormonalne akne sa nekonalo!! Uvidim do buducna.
5
V Avatar autora | 8.6.2024
PROBIO WOMAN THERAPY ďalší zázrak z dielne OrganicOasis Lab. Tieto vitamíny užívam spolu s vitamínmi ANTI - STRESS THERAPY a obe sa stali neoddeliteľnou súčasťou môjho dňa. Vitamíny som si obľúbila natoľko, že ich kupujem taktiež aj pre sestru a maminu. Z mojej osobnej skúsenosti môžem potvrdiť, že lieky výrazne znížili moje PMS príznaky, zlepšili moju imunitu a dokonca aj moje trávenie pracuje o niečo lepšie. Plne tieto vitamíny odporúčam pre všetky dámy :)
5
L Avatar autora | 29.5.2024
Malý/veľký zázrak. Malý veľkosťou ale silný účinkami. Probio woman therapy pomohol môjmu telu navrátiť stratenú rovnováhu (po období výraznej životnej zmeny, ktorá sa žiaľ nezaobišla bez straty menštruácie). Opäť je moje telo "žensky" funkčné :-) a aj myseľ je pokojnejšia. Cítim sa skvelo a ako bonus - zmizlo mi hormonálne akné na brade a pleť žiari ako v dvadsiatke :-) Ďakujem za úžasný produkt!!
5
M Avatar autora | 14.5.2024
Po 2 mesačnom balení a užívaní tohto produktu som sa rozhodla pre ďaľšie balenie. Rozhodne správna voľba. A veľká spokojnosť. Precitlivelosť, výkyvy emócií pred menštruáciou boli fuč. Probiotika odporúčam každej, kto chce zlepšiť celkový stav. ❤️
5
M Avatar autora | 13.5.2024
Prvý výživový doplnok, ktorý reálne funguje. Po mesiaci užívania sú návaly tepla fuč, a tiež celkovo zlepšenie stavu v menopauze. Doporučujem
5
M Avatar autora | 21.4.2024
Musím uznať, že som najskôr bola skeptická. Roky mám problémy fungovať počas "svojich dní". Nevoľnosti a bolesti takého charakteru, ktoré sa nedali zniesť. Doslova. Zároveň vynechávanie, meškanie a pod. Vyskúšala som všeličo, niečo nepomohlo vôbec, niečo iba na chvíľku... Po prvom celom mesiaci užívania týchto probiotík, síce bolesti v podrubrušku, ale všetko sa dalo vydržať bez toho, aby som zažívala tieto neznesiteľné stavy. Ani si nepamätám, kedy mi niečo takto pomohlo. Po druhom mesiaci to isté, nehovoriac o tom, že sa celkovo upravila pravidelnosť cyklu. A ak niektoré stále váhate, áno, ja som tiež mala rôzne hormonálne liečby od lekárov, ale ani tie nepomohli tak ako toto. Vždy keď som ich vysadila, nasledoval ten istý scenár. Nehovoriac o tom, že takúto liečbu nemožno udržiavať trvale. Ďakujem veľmi za tento produkt! Zachránili ste ma. Ženy, ktoré máte tieto isté problémy, odporúčam Vám všetkými desiatimi! Skutočne a úprimne neviem ako viac Vám dokážem tento produkt odporučiť! ♥
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora Moja "záchrana" 14.1.2024 18:35
Musím uznať, že som najskôr bola skeptická. Roky mám problémy fungovať počas "svojich dní". Nevoľnosti a bolesti takého charakteru, ktoré sa nedali zniesť. Doslova. Zároveň vynechávanie, meškanie a pod. Vyskúšala som všeličo, niečo nepomohlo vôbec, niečo iba na chvíľku... Po prvom celom mesiaci užívania týchto probiotík, síce bolesti v podrubrušku, ale všetko sa dalo vydržať bez toho, aby som zažívala tieto neznesiteľné stavy. Ani si nepamätám, kedy mi niečo takto pomohlo. Po druhom mesiaci to isté, nehovoriac o tom, že sa celkovo upravila pravidelnosť cyklu. A ak niektoré stále váhate, áno, ja som tiež mala rôzne hormonálne liečby od lekárov, ale ani tie nepomohli tak ako toto. Vždy keď som ich vysadila, nasledoval ten istý scenár. Nehovoriac o tom, že takúto liečbu nemožno udržiavať trvale. Ďakujem veľmi za tento produkt! Zachránili ste ma. Ženy, ktoré máte tieto isté problémy, odporúčam Vám všetkými desiatimi! Skutočne a úprimne neviem ako viac Vám dokážem tento produkt odporučiť! ♥
Odpovedať

Organic Oasis Lab je slovenská značka, ktorú vytvorila zakladateľka eshopu Organic Oasis Lenka Šoltysová spoločne s tímom biochemikov a farmaceutov. Jedná sa o prémiové prírodné výživové doplnky, ktoré v sebe spájajú prvky vedy a prírody, pričom zložky produktov tvoria aktívne a patentované látky, ktorých účinky sú preukázané aj klinickými štúdiami. Produkty sú vyrábané na Slovensku.