Kozmetika Yage má miesto v mojej nočnej rutine

Krásny deň dámy,

mám novinku v skincare. Veľmi zaujímavú, udržateľnú a zmyslovú kozmetiku pochádzajúcu od našich českých susedov, ktorú som našla na zaujímavom webe Organic Oasis. Kozmetika Yage má niečo veľmi hlboko do seba, a preto som jej našla miesto v mojej nočnej rutine.

Musím povedať, že Petra na mňa pôsobila pozitívnym a pokojným dojmom. V salóniku bola cítiť rozmanitá vôňa všakovakých olejov, vôní, ktoré som nikdy predtým necítila. Každý produkt bol umiestnený na kúsku dreva a celé to pôsobilo tak silno prírodne. Yage je totiž kombinácia olejov a zložiek, ktoré sú poskladané z celého sveta. Zmes olejov a patentovaných preparátov, ktoré u nás nenájdete. Yache má hlbší charakter.

Yage vznikalo v Londýne. Petra presťahovala svoju rodinu na dva roky do Londýna. Práve kvôli odborníkom, ktorí sú ďaleko vpredu pri výrobe prírodnej kozmetiky na tej najvyššej možnej úrovni.

kozmetika-yage-2-scaled

 

Zhrňme si to najdôležitejšie o YAGE

  1. všetky zložky sú uvedené v INCI 
  2. udržateľnosť (výber a pestovanie surovín, fair trade obchod, výber obalov a recyklácia)
  3. receptúry bez vody (väčšina produktov je bez obsahu vody a teda 100% aktívne látky, nie je teda nutné používať konzervačné látky, voda je nahradená hydrolátmi, vodou z bambusu alebo ovocnou vodou.)
  4. biotechnológia – aktívne patentované formulácie podložené štúdiami
  5. benefit aromaterapie

Tento článok bude viac menej o používaní pár mojich produktov, ktoré potrebujem k nočnej rutine. Priamo s Petrou chystám live vysielania na mojom Instagrame. Tak buďte v strehu, je možné, že ich potom zavesím sem na blog do kolonky Live insta videos.

Sledovala som totiž live u jednej českej blogerky a je to veľmi zaujímavé počúvať o tom, ako čo vznikalo a čo k tomu Petru viedlo.

 

viac-info-blog

 

eli make up artist profilovka

Tento článok napísala Eli Make Up Artist

Make Up Artist a Beauty Blogerka, ktorá testuje a hodnotí kozmetiku.

www.elimakeupartistblog.com

 

tovar NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Najlepsie-ceny.sk - Online porovnanie cien.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie