Fraela

O značke

Tieto rúže v sebe skrývajú prírodné oleje, vosky a minerálne pigmenty. Sú vegánske, netestované na zvieratách a nájdete ich v tubách z recyklovaného papiera. Tie sa dajú ďalej recyklovať či kompostovať. 

Za novovzniknutou slovenskou značkou rúžov stoja dve mladé dámy, Adriana a Mariana. Obe zhodne tvrdia, že : „Chceli sme také rúže, aby pery nevysúšali, zároveň na nich vydržali počas bežného dňa a krásne voňali.“

milada
Milada
Skladom
21 €

Odtieň Milada je šťavnatý sýto ružový odtieň. Prírodný rúž s vláčnou konzistenciou a jemnou malinovou vôňou. Pery krásne vyživí a je vrstviteľný. Vhodný pre vegánov.

Kód: 287
dominika
Dominika
Skladom
21 €

Odtieň Dominika je svetlo hnedo-ružový neutrálny odtieň. Prírodný rúž s vláčnou konzistenciou a jemnou malinovou vôňou. Pery krásne vyživí a je vrstviteľný. Vhodný pre vegánov.

Kód: 293
ivica
Ivica
Skladom
21 €

Odtieň Ivica má sviežu svetlo fuchsiovú studenú farbu. Prírodný rúž s vláčnou konzistenciou a jemnou malinovou vôňou. Pery krásne vyživí a je vrstviteľný. Vhodný pre vegánov.

Kód: 299
tina
Tina
Skladom
21 €

Odtieň Tina má sviežu svetlo ružovú farbu. Prírodný rúž s vláčnou konzistenciou a jemnou malinovou vôňou. Pery krásne vyživí a je vrstviteľný. Vhodný pre vegánov.

Kód: 305
effrons
Effrons
Skladom
17 €

Effrons je zlatavý odtieň a hodí sa neutrálnym a teplým podtónom pleti. Prírodný rozjasňovač s príjemnou maslovou konzistenciou dodá vašej pleti zdravý jas.

Kód: 834
jana
Jana
Skladom
21 €

Odtieň Jana je svieži oranžovo koralový odtieň. Prírodný rúž s vláčnou konzistenciou a jemnou malinovou vôňou. Pery krásne vyživí a je vrstviteľný. Vhodný pre vegánov.

Kód: 831
opal
Opal
Vypredané
17 €

Opal je jemný ružovkastý odtieň a hodí sa neutrálnym a studeným podtónom pleti. Prírodný rozjasňovač s príjemnou maslovou konzistenciou dodá vašej pleti zdravý jas.

Kód: 837
tereza
Tereza
Skladom
21 €

Odtieň Tereza je krásny nude odtieň s teplým podtónom, ktorý zvýrazní prirodzenú farbu pier. Obľúbený rúž v štýle “your lips, but better”. Prírodný rúž s vláčnou...

Kód: 825
tonbo
Tonbo
Skladom
21 €

Odtieň Tonbo je krásny vínový odtieň, ktorý pristane väčšine podtónom pleti. Prírodný rúž s vláčnou konzistenciou a jemnou malinovou vôňou. Pery krásne vyživí a je...

Kód: 828
9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom