Milí klienti, vzhľadom na vysoké teploty môže dôjsť k znehodnoteniu resp. poškodeniu tovaru a preto Vám doporučujeme si objednávať tovar domov, prípadne do výdajných miest, nie do Z Boxov a Balikomatov. Za prípadné škody v takýchto prípadoch nepreberáme zodpovednosť. Ďakujeme za pochopenie.  

LOVELY HAIR THERAPY 3 PACK

Výhodné 3 mesačné balenie extra účinnej prírodnej zmesi 22 aktívnych zložiek vrátane 4 patentovaných látok pre zdravé a krásne vlasy. Kľúčovými zložkami sú patentovaný organický prášok z klíčkov hrachu AnaGain™ Nu, superpotravina Moringa, aminokyseliny, ako aj patentované mikroenkapsulované železo AB Fortis®, vitamín D3 - VegD3®, vit K2 a patentovaná kyselina hyalurónová HAPLEX®.

Skladom
Kód: 1014
135 € –20 % 108 €
Kategória: Zdravie
Hmotnosť: 0.7 kg
Organic Oasis Lovely Hair Therapy3
Akcia Novinka Tip
135 € –20 %

POPIS:

Výhodné 3 mesačné balenie extra účinnej prírodnej zmesi 22 aktívnych zložiek vrátane 4 patentovaných látok pre zdravé a krásne vlasy. Kľúčovými zložkami sú patentovaný organický prášok z klíčkov hrachu AnaGain™ Nu, superpotravina Moringa, aminokyseliny, ako aj patentované mikroenkapsulované železo AB Fortis®, vitamín D3 - VegD3®, vit K2 a patentovaná kyselina hyalurónová HAPLEX®.

 

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:

AnaGain™ Nu - patentovaný práškový extrakt z organických klíčkov hrachu. 

AnaGain™ Nu stimuluje vlasové folikuly priamo prostredníctvom jedinečného mechanizmu, a to obnovením rovnováhy cyklu rastu vlasov. Dokáže stimulovať bunky dermálnej papily zvýšením dvoch špecifických  molekúl s názvom FGF7 a Noggin, ktoré sú zodpovedné za iniciáciu rastu nových vlasov a stimuláciu prirodzeného cyklu rastu vlasov. Extrakt obsahuje aj vysoký obsah aminokyseliny L-arginín, ktorá zvyšuje mikrocirkuláciu v bunkách a tým  podporuje prirodzený rast vlasov. 

Klinické štúdie uvádzajú, že AnaGain™ Nu prispieva:

  • k obmedzeniu vypadávania vlasov
  • k podpore rastu nových vlasov
  • k zlepšeniu hustoty vlasov

Moringa - superpotravina, obsahuje množstvo živín, ktoré môžu pomôcť s vypadávaním, rastom vlasov, suchou pokožkou hlavy, lupinami či s poškodením spôsobeným voľnými radikálmi.  Obsahuje veľké množstvo minerálov, vitamínov , omega 3 mastných kyselín, ktoré podporujú rast vlasov a  vyživujú ich.

AB Fortis® - mikroenkapsulované železo, s vysokou vstrebateľnosťou a bez vedľajších účinkov.  Jednou z príčin vypadávania vlasov môže byť aj nedostatok železa. 

HAPLEX® - patentovaná kyselina hyaluronová, ktorá dodá vlasom potrebnú hydratáciu a lesk. 

 

ĎALŠIE ZLOŽKY:

Vitamíny skupiny B:

B2 (Riboflavín), B3 (Niacín), B5, B6, B7 (D-Biotín), B9 (kyselina listová) - Vitamíny B sú potrebné pri mnohých biochemických procesoch v tele, vrátane regulácie hormónov, minerálov a celkového metabolizmu. Sú dôležité pre nervový systém a podporujú imunitný systém. Pomáhajú udržiavať správne svalové napätie, pokožku, nechty a vlasy. Vitamíny B2, B3, B5 zmierňujú vypadávanie vlasov, vitamín B7 (biotín) podporuje rast vlasov. Vitamín B 10 tzv. PABA bráni šediveniu vlasov, prispiev k zlepšeniu kvality pokožky, spomaľuje jej starnutie a tvorbu vrások. 

Zinok - spolu s vitamínmi skupiny B môže zvýšiť produkciu dihydrotestosterónu (DHT). DHT sa syntetizuje z testosterónu a je považovaný za hlavnú príčinu androgénnej alopécie. Spôsobuje rapídny úbytok vlasových folikulových buniek, čo do počtu aj aktivity.

L-Metionín - je aminokyselina, ktorá je nevyhnutnou súčasťou bielkovín v živých organizmoch. Organizmus človeka ju ale nevie syntetizovať, preto je odkázaný na jej prísun potravou alebo vo výživových doplnkoch. Je aj podstatnou súčasťou keratínu, základného stavebného kameňa vlasov a nechtov.

L- Cysteín - neesenciálna aminokyselina, ktorá je veľmi dôležitá pre tvorbu bielkovín.  L-cysteín má priamy vplyv na tvorbu keratínu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou našich vlasov a nechtov. Okrem iného pôsobí ako silný antioxidant.

Meď - priaznivo pôsobí na stav spojivových tkanív, pomáha udržiavať správny energetický metabolizmus v tkanivách a bunkách. Pomáha podporiť správnu pigmentáciu vlasov a pokožky, pôsobí na metabolizmus železa v tele a zároveň chráni bunky pred oxidatívnym stresom.

Extrakt z koreňa pŕhľavy - patrí medzi účinné antioxidanty, čo sú látky, ktoré pomáhajú bojovať s oxidačným stresom a voľnými radikálmi. Čistí vlasovú pokožku a navracia jej rovnováhu bez toho , aby ju poškodila. 

Extrakt z bambusu - 70% kremik - Je vynikajúcim prírodným zdrojom kremíka, minerálu, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu nášho tela a pokožky. Kremík pomáha zlepšovať štruktúru kolagénu v pokožke a zároveň podporuje zdravie vlasov a nechtov. 

MSM -  nazývaný aj minerál krásy, obsahuje prirodzenú formu síry, u ktorej je garantovaná vysoká čistota. Pravidelné užívanie zlepšuje kvalitu nechtov a vlasov, zjemňuje vrásky a taktiež priaznivo vplýva na zdravie kĺbov.

Selén - je súčasťou selenoproteínov, ktoré stimulujú vlasové folikuly s cieľom podporiť zdravý rast vlasov.

Vitamín D3 -  je pre telo veľmi dôležitý v mnohých telesných procesoch a jedným z nich je aj cyklus rastu vlasov. Nedostatok vitamínu D môže spôsobiť aj nadmerné vypadávanie vlasov. Vitamín D sa nachádza v zdravých vlasových folikuloch. V nezdravých vlasových folikuloch sa nenachádza vôbec. Vitamín D je tiež veľmi dôležitý pre metabolizmus rastu vlasov. Pôsobí na keratinocyty, čím iniciuje začiatok cyklu vlasového folikulu a stimuluje rast vlasov

Extrakt z plodov aceroly - z toho 17% vit C, antioxidant ktorý prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému, k normálnej tvorbe kolagénu pre správne fungovanie krvných ciev a funkcií kostí a chrupaviek, normálnej funkcii kože a súčasne zvyšuje vstrebávanie železa.

Vitamín K2 - je kľúčový pre správnu funkciu kardiovaskulárneho systému zároveň stimuluje prietok krvi do pokožky hlavy, čím do nej privádza potrebný kyslík a živiny na podporu zdravého rastu vlasov. Je tiež antioxidantom, ktorý pomáha chrániť vlasové folikuly pred poškodením voľnými radikálmi.

 

 

ZLOŽENIE:

Extrakt z listov  Moringy olejodárnej (Moringa oleifera), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, L – Metionín, extrakt z plodov Malpígie holej - Acerola (Malphigia glabra) s obsahom vitamínu C, AnaGain Nu TM – extrakt z klíčkov Hrachu siateho (Pisum sativum), extrakt z listov Bambusu obyčajného (Bambusa vulgaris) s obsahom kremíku, PABA – kyselina 4 – aminobenzoová, zinok (glukonát zinočnatý), L – Cysteín, hyaluronan sodný, extrakt z koreňa Pŕhľavy dvojdomej (Urtica dioica), metylsulfonylmetán, mikroenkapsulované železo (sacharát železitý), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, vitamín K (menachinón), selén (L – selenometionín), vitamín D (kolekalciferol), niacín (inozitol hexanikotinát), meď (glukonát meďnatý), kyselina pantoténová (D – pantotenát vápenatý), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxal – 5‘- fosfát), kyselina listová (L – metyltetrafolát vápenatý), biotín (D – Biotín)

 

Množstvo účinných látok                                                      2 kapsule                    *RVH

Extrakt z Moringy olejodárnej                                               300 mg                          -

L – Metionín                                                                            200 mg                          -

Extrakt z Malpígie holej (Aceroly)                                        100 mg                          -

z toho vitamín C                                                                      17 mg                          21%

AnaGain Nu TM                                                                                           100 mg                           -

Extrakt z listov Bambusu obyčajného                                 100 mg                           -

z toho kremík                                                                            70 mg                            -

PABA – Kyselina 4 – Aminobenzoová                                 100 mg                           -

L – Cysteín                                                                               75 mg                              -

Kyselina hyaluronová HAPLEX®                                           50 mg                        -

Extrakt z koreňa Pŕhľavy dvojdomej                                     50 mg                           -

MSM (metylsulfonylmetán)                                                   50 mg                           -

Železo AB-Fortis®                                                                   15 mg                         107%

Zinok                                                                                        10 mg                         100%

Niacín                                                                                        8 mg                           50%

Kyselina pantoténová                                                             5 mg                            83%

Vitamín B2                                                                                1,4 mg                      100%

Vitamín B6                                                                                1,4 mg                      100%

Meď                                                                                           1 mg                         100%

Kyselina listová                                                                     400 mcg                       200%

Biotín  natural                                                                       100 mcg                     200%

Selén   natural                                                                       50 mcg                       91%

Vitamín K2                                                                             40 mcg                       53%

Vitamín D3 VegD3®1000 IU vegan                                        25 mcg                       500%

*RVH – Referenčná výživová hodnota

 

DÁVKOVANIE: 2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom vody. Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov doporučujeme užívať aspoň  3 mesiace. 

OBSAH BALENIA: 60 kapsúl (1mesačná dávka)

HMOTNOSŤ OBSAHU: 46g

PÔVOD ZÁKLADNEJ ZLOŽKY: mimo EU

UPOZORNENIE: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Vyrobené na Slovensku

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

 

piktogram_gluten_freepiktogram_gmo_freepiktogram_veganpiktogram_additives_free

 

5
12x
4
6x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MZ Avatar autora | 10.6.2024
Som veľmi spokojná, naozaj to funguje. Prestali mi padať vlasy a dokonca pozorujem, že mi vyrastajú nové. Ďakujem.
5
D Avatar autora | 24.5.2024
Koncim 3-mesacnu kuru a planujem pokracovat! Naozaj kvalitne vitaminy, ktore funguju.kupovala som ich hlavne koli vypadavaniu vlasov a ako bonus sa mi zlepsila kvalita vlasov, su lesklejsie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Organic Oasis Lab je slovenská značka, ktorú vytvorila zakladateľka eshopu Organic Oasis Lenka Šoltysová spoločne s tímom biochemikov a farmaceutov. Jedná sa o prémiové prírodné výživové doplnky, ktoré v sebe spájajú prvky vedy a prírody, pričom zložky produktov tvoria aktívne a patentované látky, ktorých účinky sú preukázané aj klinickými štúdiami. Produkty sú vyrábané na Slovensku.