EVY TECHNOLOGY Sunscreen Mousse Kids SPF 50

EVY opaľovacia pena pre deti s SPF 50, je vyvinutá pre celú rodinu, špeciálne však pre tých najmenších. Má unikátnu nelepivú textúru, ktorá sa ľahko nanáša. Je vhodná pre všetky typy pokožky, dokonca aj pre tú najcitlivejšiu.

Skladom
Kód: 1141
Značka: EVY Technology
34,90 €
Kategória: SPF ochrana

Je vhodná pre deti od 6 mesiacov, posilňuje prirodzenú bariéru a navyše poskytuje ochranu pokožky pred slanou, či chlórovanou vodou. Formulácia tejto peny, je vzhľadom na citlivú detskú kožu jemná, ale stále vysoko účinná. Má hypoalergénne zloženie, neobsahuje parfum, alkohol a ani potenciálne dráždivé konzervačné látky. Ľahko sa rozotiera a nie je mastná. Je odporúčaná dermatológmi, je vhodná pre deti a dospelých s kožnými alergiami, ekzémami, vitiligo a albinizmom.

Čo znamená SPF 50?
SPF 50 blokuje až 98 % UVB lúčov, ak použijete odporúčané množstvo peny. Všetky produkty EVY, navyše obsahujú viac ako 90% ochranu proti UVA žiareniu, čo predstavuje takmer trikrát vyššiu ochranu, ako sa vyžaduje podľa noriem EÚ pre opaľovacie produkty.

EVY Technológia
Ide o patentovanú technológiu, použitú v produktoch EVY TECHNOLOGY. Práve tá umožňuje penovej zmesi preniknúť cez celú hornú vrstvu pokožky, čím nezostáva iba na povrchu, ako väčšina opaľovacích krémov. Unikátne zloženie peny, je špeciálne vyvinuté pre citlivú pokožku a odporúčané dermatológmi. Neobsahuje alkohol, parfum, ani potenciálne dráždivé konzervačné látky. Švédska Asociácia pre Vitiligo odporúča produkty EVY aj pre tých, ktorí majú citlivú pokožku, slnečné ekzémy, slnečné alergie, albinizmus a iné kožné problémy spôsobené UV žiarením.  EVY Sunscreen Mousse vydrží na pokožke až šesť hodín, je vysoko odolná voči slanej aj chlórovanej vode. Zaručuje dlhotrvajúcu slnečnú ochranu pri plávaní, potení sa, alebo utretí uterákom. Preto je veľmi obľúbená aj medzi športovcami.

Ako používať
Pred použitím nádobou niekoľko krát zatraste a otočte ju hore dnom. Jemne zatlačte, aby ste získali požadované množstvo peny. Následne penu rozpracujte v rukách, do tekutejšej formy a rovnomerne rozotrite na pokožku. Pred kúpaním, alebo obliekaním počkajte niekoľko minút, kým pena nezaschne. Cca veľkosť golfovej loptičky je množstvo postačujúce na celú tvár. Veľkosť jednej hrste, je množstvo, ktoré poskytuje ochranu na celú pažu. Ak máte pocit, že sa pena nevstrebala, zrejme ste jej naniesli väčšie množstvo. Nebojte sa preto zmyť zvyšok vodou. UV ochrana sa tým nezníži. Používajte pred pobytom na slnku.

Obsah: 150ml

zloženie
Aqua. Butane. Propylene glycol. Octocrylene. Butyl methoxydibenzoylmethane. Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate. VP/Hexadecene copolymer. Stearic acid. Palmitic acid.  Isobutane. Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine. PVP. Ethylhexyl triazone. Polysorbate 20. Triethanolamine. Tocopheryl Acetate. Glycerin. Propane. Dimethicone.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

EVY Technology je švédska značka opaľovacích produktov a produktov starostlivosti o pleť. Značka využíva patentovanú technológiu a jej produkty sú špeciálne vyvinuté pre citlivú pokožku, pre ľudí so slnečným ekzémom, alergiou na slnko, alebo pre ľudí, ktorí trpia albinizmom.

Všetky produkty EVY Technology, sú vo forme peny, čo ocení každý, kto nemá rád mastné opaľovacie krémy. Pena sa navyše na pokožke udrží dlhšie, nezmýva sa, ani sa nezotiera pod vplyvom vody. Zloženie je hypoalergénne, veľmi jemné, bez parfumov a konzervačných látok. Ochráňte aj vy svoje telo a tvár v každej situácii, práve pomocou značky EVY Technology.