8 hodnotení

YAGE Č. 2 Peeling s Drahokamom Tourmaline and Neroli

Naša zmes papáje a jemných guličiek z jojobového vosku a turmalínu predstavuje ultra jemný spôsob peelingu pre krehkú a citlivú pleť. 100% prírodné jojobové guličky ľahúčko prechádzajú po koži a odstraňujú odumreté kožné bunky a ďalšie nečistoty.

Skladom
Kód: 323
Značka: YAGE
62 €
Kategória: Zrelá pleť

POPIS:

Naša zmes papáje a jemných guličiek z jojobového vosku a turmalínu predstavuje ultra jemný spôsob peelingu pre krehkú a citlivú pleť. 100% prírodné jojobové guličky ľahúčko prechádzajú po koži a odstraňujú odumreté kožné bunky a ďalšie nečistoty, bez toho, aby došlo k jej podráždeniu či poškodeniu. Jemná masáž podporuje prekrvenie, pričom sa zlepšuje distribúcia výživných látok a celková tonizácia pokožky.

Veľkosť: 50 ml sklenená dóza

 

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:

Jojobové guličky, mandle, papája, ryža, slnečnica, marhuľa, ricínový olej, turmalín, jojoba, mandarinka, francúzsky rúžový íl, kamejník, levanduľa, neroli, vitamín E, turmalín

 

VŠETKY ZLOŽKY:

Prunus amygdalus dulcis (mandle), hydrogenovaný jojobový olej, carica papaya (papája) olej zo semien, Oryza sativa (ryža) olej *, Helianthus anuus (slnečnicový) olej *, Prunus armeniaca (marhuľa) olej *, Ricinus communis (ricínový) olej *, polyglyceryl-2 sesquioleate (hydrogenovaný rastlinný olej), Caprylic/Capric triglycerid (odvodený z kokosového oleja), glycerin *, turmalin (turmalín), Simmondsia chinensis (jojoba) olej *, polyglyceryl-2 caprate, Citrus reticulata (mandarinka) olej *, kaolin (francuzsky rúžový íl) * alkanna tinctoria (alkanet) extrakt *, Lavandula angustifolia (levanduľa) olej *, Citrus aurantium Amary (neroli) olej *, tocopherol (vitamín E), limonen * *, linalool * *, geraniol * * citral* *

* Bio

** prírodná zložka, ktorá je súčasťou esenciálnych olejov

 

RITUÁL:

Suchými rukami aplikujte na čistú, vlhkú pokožku. Potom si navlhčite končeky prstov teplou vodou a masírujte pleť, až sa z gélu stane hodvábne jemné mlieko. Oplachujte teplou vodou, pokiaľ všetko dôkladne neodstránite. Vhodné i pre tú najcitlivejšiu pleť. Očistný rituál dokončite aplikáciou tonika a esencie. Používajte dvakrát týždenne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Yage Organics vám prináša zmyselnú eko luxusnú starostlivosť  s výrazne vysokým podielom aktívnych látok z výnimočných a vzácnych botanických extraktov, ktoré sú schválené spoločnosťou Cosmos.

Výrobky YAGE sú testované v laboratóriách vo Veľkej Británii-Melbec a v Nemecku-Dr. Straetmans.

Petra vyzbrojená bohatými znalosťami v botanike, neutíchajúcou vášňou pre prírodné ingrediencie a kvalitnou účinnou kozmetikou, prináša roky skúseností a odhodlania transformované do ojedinelých produktov YAGE. Produkty, v ktorých sú vysoko koncentrované prírodné aktívne látky, sa starajú o pleť s viditeľným a dlhodobým výsledkom v nekompromisnej čistej bio kvalite. YAGE produkty vyrábané v Českej republike a Veľkej Británii, s najvzácnejšími a najúčinnejšími prírodnými ingredienciami, sú inšpirované storočnými tradíciami a Matkou prírodou.