PROBIO DETOX THERAPY 3 PACK

Výhodné 3 mesačné balenie. 
7 cielených živých probiotických kmeňov, vrátane prebiotík, bielej chlorely a patentovanej látky HEPURE™ na podporu detoxikácie, výživu a regeneráciu pečene.

Skladom
Kód: 1162
135 € –20 % 108 €
Kategória: ORGANIC OASIS LAB
organic oasis probio detox therap 3packs
Akcia Novinka
135 € –20 %

Výhodné 3 mesačné balenie.

POPIS:

Jedná sa o 5 vrstvové mikroenkapsulované živé probiotické kmene, ktoré sú vyrobené patentovanou technológiou VPRO, ktorá chráni probiotiká pred vonkajšími vplyvmi ako sú kyslík, voda, žalúdočné kyseliny a enzýmy a je zárukou toho, že sa probiotiká dostanú v neporušenej forme až do čriev. Ich účinky sú preukázané klinickými štúdiami. Jedna denná dávka obsahuje 7 probiotických kmeňov a až 20 miliárd KTJ (kolónie tvoriace jednotky).   

 

Patentovaná technológia VPRO:

 

 

Lactobacillus rhamnosus CCFM1060, Bifidobacterium adolescentis CCFM 1061, Bifidobacterium adolescentis CCFM 1062, Lactobacillus reuteri CCFM1145, Bifidobacterium longum CCFM760, Bifidobacterium lactis BL03, Lactobacillus rhamnosus CCFM1107:

 • Zmierňujú zápalový stav pečene
 • Prispievajú k zlepšeniu poškodených tkanív pankreasu a pečene 
 • Priaznivo pôsobia na zníženie cholesterolu
 • Majú pozitívny vplyv na pečeňové funkcie, na nealkoholové stukovatenie pečene a na pečeňový metabolizmus
 • Podporujú obnovu pečeňových buniek
 • Chránia pečeň, pomáhajú vylučovať žlč, tráviť živiny a rozkladať toxíny
 • Zmierňujú poškodenie pankreatického tkaniva, podporujú vylučovanie pankreatickej šťavy

Frutafit® IQ – Inulín z Čakanky obyčajnej

Inulín je prebiotická vláknina, živia sa ňou probiotické zdraviu prospešné baktérie, ktoré žijú na črevnej sliznici. Majú vplyv na správne fungovanie čriev a inulín podporuje ich rast či aktivitu, vďaka čomu sa podieľa aj na udržaní rovnováhy črevného mikrobiómu.

Inulín  sa dostáva do tráviaceho traktu v neporušenom stave, kde ovplyvňuje konzistenciu a zloženie čriev. Na rozdiel od iných druhov vlákniny, ktoré prechádzajú našim tráviacim traktom v nezmenej forme (sú nestráviteľné) je inulín plne fermentovaný (strávený) v hrubom čreve pomocou črevnej mikroflóry. Inulín má pozitívny efekt na vstrebávanie vápnika, horčíka, železa a iných minerálov a redukuje hladinu cholesterolu a sérových lipidov.

HepureTM

Patentovaná zložka HepureTM , ktorej účinnosť potvrdzujú výsledky klinických štúdií, je kombináciou dvoch extraktov špecifických účinných látok, a to:

 • Klinčekovca voňavého(Syzygium aromaticum) a-
 • Slamienky talianskej(Helichrysum italicum).

Sú to prírodné účinné látky, ktoré sa môžu pochváliť mimoriadne vysokým obsahom polyfenolov a silnou antioxidačnou aktivitou. Hepure má zároveň hepatoprotektívny účinok a pôsobí na pečeň dvoma spôsobmi:

 • Produkciou antioxidantov
 • Aktiváciou detoxikačného procesu v celom tele, ktorý neutralizuje a eliminuje toxíny

Biela Chlorela

 • Pomáha zbavovať sa toxínov a ťažkých kovov
 • Má výnimočné detoxikačné schopnosti
 • Obsahuje množstvo minerálov, vitamínov, bielkovín a aminokyselín
 • Je zdrojom vlákniny
 • Má antioxidačné vlastnosti, eliminuje oxidačný stres

 

ZLOŽENIE:

Zloženie transparentná kapsula: Čakanka obyčajná (Cichorium intybus) - 450 mg extraktu z koreňa v kapsuli, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, probiotické kmene (Lactobacillus rhamnosus CCFM1060, Bifidobacterium adolescentis CCFM1062, Bifidobacterium adolescentis CCFM1061, Lactobacillus reuteri CCFM1145, Bifidobacterium longum CCFM760, Bifidobacterium lactis BL03, Lactobacillus rhamnosus CCFM1107), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

Zloženie purpurová kapsula: Klinčekovec voňavý (Syzygium aromaticum) a Slamienka talianska (Helichrysum italicum) - 340 mg zmesy extraktov z kvetov v kapsuli, biela Chlorela (Chlorella vulgaris) - 200 mg prášku z riasy v kapsuli, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, Čakanka obyčajná (Cichorium intybus) - 10 mg extraktu z koreňa v kapsuli

 

Množstvo účinných látok

2kapsuly

*RVH

Frutafit® IQ – Inulín z Čakanky obyčajnej

    450mg

-

Biela Chlorela

    200mg

-

Hepure TM-   patentovaná zmes extraktov z Kllinčekovca

voňavého a Slamienky talianskej

    340mg

-

Mikroenkapsulované 5 vrstvové probiotiká 

7 kmeňov (Lactobacillus rhamnosus CCFM1060, Bifidobacterium adolescentis CCFM1062, Bifidobacterium adolescentis CCFM1061, Lactobacillus reuteri CCFM1145, Bifidobacterium longum CCFM760, Bifidobacterium lactis BL03, Lactobacillus rhamnosus CCFM1107)

20miliárd*KTJ

*RVH (Referenčná výživová hodnota)

*KTJ (Kolóniu tvoriace jednotky)

 

DÁVKOVANIE:

2 kapsuly denne (1transparentná kapsula+1 purpurová kapsula) zapiť dostatočným množstvom vody. V prípade užívania antibiotík, užívajte 2-3 hodiny po užití antibiotík. Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov doporučujeme užívať ideálne 3 mesiace. 

OBSAH BALENIA: 60 kapsúl (1mesačná dávka)

HMOTNOSŤ OBSAHU: 39g

PÔVOD ZÁKLADNEJ ZLOŽKY: mimo EU

UPOZORNENIE: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, v chladnom mieste. Po otvorení doporučujeme skladovať v chladničke pri teplote 4°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Probiotiká majú svoju špecifickú vôňu, keďže sa jedná o živé probiotické kmene. V prípade, že máte problém s prehĺtaním, môžete si kapsule vysypať do vody, pridať do kaše alebo čaju pri max. teplote 40 C.

Vyrobené na Slovensku

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Organic Oasis Lab je slovenská značka, ktorú vytvorila zakladateľka eshopu Organic Oasis Lenka Šoltysová spoločne s tímom biochemikov a farmaceutov. Jedná sa o prémiové prírodné výživové doplnky, ktoré v sebe spájajú prvky vedy a prírody, pričom zložky produktov tvoria aktívne a patentované látky, ktorých účinky sú preukázané aj klinickými štúdiami. Produkty sú vyrábané na Slovensku.