YAGE, Strana 2

Yage Organics vám prináša zmyselnú eko luxusnú starostlivosť  s výrazne vysokým podielom aktívnych látok z výnimočných a vzácnych botanických extraktov, ktoré sú schválené spoločnosťou Cosmos.

Výrobky YAGE sú testované v laboratóriách vo Veľkej Británii-Melbec a v Nemecku-Dr. Straetmans.

Petra vyzbrojená bohatými znalosťami v botanike, neutíchajúcou vášňou pre prírodné ingrediencie a kvalitnou účinnou kozmetikou, prináša roky skúseností a odhodlania transformované do ojedinelých produktov YAGE. Produkty, v ktorých sú vysoko koncentrované prírodné aktívne látky, sa starajú o pleť s viditeľným a dlhodobým výsledkom v nekompromisnej čistej bio kvalite. YAGE produkty vyrábané v Českej republike a Veľkej Británii, s najvzácnejšími a najúčinnejšími prírodnými ingredienciami, sú inšpirované storočnými tradíciami a Matkou prírodou.

652 5 9 yage golden shield refill napln pp
Novinka
100 €

Náhradná náplň do produktu YAGE č.9 Ochranný CC krém so zlatom a SPF 50+ Ak už doma máte náš YAGE CC krém, tak si teraz môžete zakúpiť a vymeniť len jeho vnútornú náplň za...

Kód: 1000/MED
540 2 sada vzorku 5x1 ml
8 €

Yage sada vzoriek najpredávanejších produktov.Starostlivo zostavená sada obsahuje tonikum, hydratačnú esenciu, denné a nočné sérum a nočný olej na tvár.

Kód: 944
YAGE vyzivujuci balzam na pery Chocolate Coral vyzivuje do hlbky vyhladzuje a zmakcuje pery
14 €

Ľahunký balzam, ktorý vyživuje do hĺbky. Murumuru, panenský kokosový olej, kakaové a bambucké maslo po boku vzácneho baobabu, moringy, granátového jablka, kukui a hojivého...

Kód: 516
Hore
27 položiek celkom

Stránka 2 z 2 - 27 položiek celkom