Milí klienti, vzhľadom na vysoké teploty môže dôjsť k znehodnoteniu resp. poškodeniu tovaru a preto Vám doporučujeme si objednávať tovar domov, prípadne do výdajných miest, nie do Z Boxov a Balikomatov. Za prípadné škody v takýchto prípadoch nepreberáme zodpovednosť. Ďakujeme za pochopenie.  

YAGE Č. 4 Hydratačná Esencia s Multimolekulárnou Kh Aqua Splash Vzorka 1ml

Receptúra tejto vzorky hydratačnej esencie prináša revolučný prístup k lokálnemu dopĺňaniu kyseliny hyalurónovej, ktorý spočíva v kombinovaní celého spektra molekulárnych hmotností. Patentovaná kyselina hyalurónová PrincipHYAL® Cube3 zaručí lifting tváre do 30 minút.

Skladom
Kód: 813
Značka: YAGE
1,60 €
Kategória: Yage vzorky

POPIS:

Receptúra tejto hydratačnej esencie prináša revolučný prístup k lokálnemu dopĺňaniu kyseliny hyalurónovej, ktorý spočíva v kombinovaní celého spektra molekulárnych hmotností. Patentovaná kyselina hyalurónová PrincipHYAL® Cube3 zaručí lifting tváre do 30 minút. Táto vysoko aktívna fermentovaná, hydrolyzovaná kyselina hyalurónová sa dokáže dostať dokonca aj do najhlbších vrstiev kože, pričom ju výrazne omladzuje. Vďaka dokonalejšej medzibunkovej komunikácii kyseliny hyalurónovej s nízkou molekulárnou hmotnosťou má táto forma kyseliny výrazne lepšie výsledky než štandardná kyselina hyalurónová. 

Spirulina s malachitom dodajú pleti niacinamid a meď.

Antioxidačné vlastnosti stabilnej formy vitamínu C a malachitu pomáhajú úspešne bojovať s voľnými radikálmi a poškodením spôsobeným UV žiarením. Posiľňujú bunkovú ochranu, chránia ich proti starnutiu a majú detoxikačné účinky. Spirulina platensis je riasa s veľkým množstvom prírodného niacinamidu. Niacinamid zvyšuje funkciu kožnej bariéry, zlepšuje textúru a tón pleti, znižuje poškodenie kože vplyvom počasia a zlepšuje hydratáciu. Hĺbkovo hydratuje, zmenšuje vrásky, upravuje tvorbu kožného mazu, zlepšuje povrchovú štruktúru pokožky, vypína a posilňuje elasticitu kožnej bariéry a má protizápalové účinky. Antioxidačné vlastnosti stabilnej formy vitamínu C pomáhajú úspešne bojovať s voľnými radikálmi a poškodením spôsobeným UV žiarením.

 Energeticky ošetrené a zosilnené vysokými vibráciami malachitu.

PrincipHYAL® Cube3 zaručuje: 

Rýchly liftingový efekt, zjemnenie a vyhladenie vrások, syntézu neo-elastínu, celkové zlepšenie pokožky, rýchle preniknutie účinných látok, rýchlu hydratáciu, celkové zlepšenie zdravia pleti a súčasne vytvára aj ochrannú bariéru.

Hĺbkovo hydratuje, zmenšuje vrásky, upravuje tvorbu kožného mazu, zlepšuje povrchovú štruktúru pokožky, vypína a posilňuje elasticitu kožnej bariéry a má protizápalové účinky. 

Veľkosť: 1 ml vzorka

 

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY: 

Multimolekulárna kyselina hyalurónová, stabilný vitamín C, geraniová kvetinová voda, levanduľová kvetinová voda, uhorka, akvamarín

 

VŠETKY ZLOŽKY:

Rosa Damascena Flower Water***, Citrus Aurantium Amara Flower Water***, Pentylene Glycol***, Aqua, Ascorbyl Glucoside***, Spirulina Platensis Juice, Arginine, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol***, Glycerin*, Malachite Extract, Sodium Phytate, Lactobacillus Ferment, Linalool**, Citronellol**, Geraniol**, Benzyl Alcohol**, Eugenol**
* Bio
** Súčasť esenciálnych olejov
*** Prírodné ingrediencie so zelenou certifikáciou
 

RITUÁL:

Hydratačná esencia je základ aktívnej starostlivosti Yage. Je určená k hĺbkovej hydratácii a znižuje poškodenie pleti voľnými radikálmi. Používajte na vyčistenú tvár každé ráno a večer po harmonizujúcom toniku Rose Kiss. Naneste malé množstvo esencie na celú tvár. Pokračujte aplikáciou séra a následne použite pleťový olej.

Tip: Zmiešajte esenciu, sérum a pleťový olej v dlani a aplikujte priamo na pleť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Yage Organics vám prináša zmyselnú eko luxusnú starostlivosť  s výrazne vysokým podielom aktívnych látok z výnimočných a vzácnych botanických extraktov, ktoré sú schválené spoločnosťou Cosmos.

Výrobky YAGE sú testované v laboratóriách vo Veľkej Británii-Melbec a v Nemecku-Dr. Straetmans.

Petra vyzbrojená bohatými znalosťami v botanike, neutíchajúcou vášňou pre prírodné ingrediencie a kvalitnou účinnou kozmetikou, prináša roky skúseností a odhodlania transformované do ojedinelých produktov YAGE. Produkty, v ktorých sú vysoko koncentrované prírodné aktívne látky, sa starajú o pleť s viditeľným a dlhodobým výsledkom v nekompromisnej čistej bio kvalite. YAGE produkty vyrábané v Českej republike a Veľkej Británii, s najvzácnejšími a najúčinnejšími prírodnými ingredienciami, sú inšpirované storočnými tradíciami a Matkou prírodou.