ANTI - STRESS THERAPY

Jedinečná prírodná zmes 7 aktívnych zložiek vrátane  2 patentovaných látok pre odolnú psychiku, zníženie únavy, vyčerpania, stabilizovania hormonálnej rovnováhy a dobrý spánok. Kľúčovými zložkami produktu sú 2 patentované látky SERENZO™a  Ashwagandha KSM-66®, ďalej vitamíny skupiny B spolu s prírodným horčíkom.

 

Skladom
Kód: 773
27 €
Kategória: ORGANIC OASIS LAB

SERENZO™ bio certifikovaná prírodná látka z citrónovníka pomarančového, ktorá pôsobí na úrovni neurónov a aktivuje receptor regulácie stresu a súčasne potláča receptor stresovej reakcie. Citrónovník pomarančový je známy pozitívnou podporou mysle, kreativity a hravosti. Najviac zastúpenou zložkou v tomto extrakte je D-limonén, ktorý:

 • Zlepšuje náladu, zmierňuje úzkosť.
 • Znižuje mieru nespavosti.
 • Zmierňuje príznaky PMS či bolesť hlavy.
 • Má protizápalové účinky.
 • Znižuje opuch a zmierňuje bolesti svalov
 • Vďaka antibakteriálnym účinkom je vhodný aj na aknóznu pleť.

Už po 6 týždňoch pravidelného užívania klinické štúdie ukázali, že došlo k redukcii stresu o 38% a po 12 týždňoch pravidelného užívania sa stres zredukoval až o 53% a skóre stresu sa tak priblížilo k normálnej hladine. Ak užívate akékoľvek psychiatrické lieky, pred užitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom.

Ashwagandha KSM-66® je spojenie dvoch slov pochádzajúcich zo sanskritu – „ašva“ znamená kôň a „ganda“ silu. Konská sila sa vzťahuje na silné účinky, ktorými rastlina disponuje. Ashwagandha KSM-66 je koreňový extrakt v bio kvalite s najvyššou koncentráciou kompletného spektra účinných látok na trhu, pričom zachováva všetky prírodné zložky byliny v pôvodnej rovnováhe. Obsahuje najvyšší percentuálny podiel účinnej látky, tzv. withanolidov (až 5%) zo všetkých aktuálne dostupných extraktov získaných výlučne z koreňa.  Ašvaganda pôsobí komplexne, a to vďaka tomu, že obsahuje tzv. Withanolidy, tropánové alkaloidy, glykozidy, laktóny, glycín, alanín, prolín, látky steroidného charakteru, tryptofán a cystín a tiež veľké množstvo minerálov a stopových prvkov, napríklad železo.
Vyrába sa s pomocou jedinečného postupu extrakcie založeného na zásadách „zelenej chémie“ bez použitia alkoholu alebo iného chemického rozpúšťadla. Ashwagandha  je pravdepodobne najviac skúmanou adaptogénnou rastlinou vôbec a v ajurvédskej medicíne sa používa viac ako 2500 rokov. Adaptogény sú skupina bylín, ktoré pomáhajú telu vyrovnať sa so stresom. V čase zvýšeného stresu (fyzického, psychického alebo emocionálneho) pomáhajú adaptogény normalizovať fyziologické procesy v tele a dopomáhajú mu k správnej adaptáciu.

Viaceré štúdie deklarujú veľké množstvo pozitívnych účinkov Ashwagandhy, vrátane toho že:

 • zlepšuje funkciu štítnej žľazy
 • minimalizuje sekréciu kortizolu, čím telo proti stresu bráni
 • zabraňuje sprievodným prejavom spojených s menopauzou
 • zabraňuje tiež strate pigmentu melanínu, ktorý zaisťuje farbu vlasov. Čím viac melanínu, tým tmavšie vlasy, ale aj menej šedín
 • zlepšuje pamäť a kognitívne funkcie
 • imunostimulačné účinky na aktivitu kostnej drene, podporuje zvýšenie počtu bielych krviniek a sekréciu niektorých enzýmov
 • znižuje príznaky únavy nadobličiek
 • vysoký obsah železa, ktoré Ašvaganda obsahuje, zvyšuje počet krviniek v tele
 • znižuje úzkosti a depresie
 • znižuje stres
 • zvyšuje fyzickú výdrž a vytrvalosť
 • ovplyvňuje hormonálnu rovnováhu
 • reguluje hmotnosť a chuť do jedla
 • znižuje degeneráciu mozgových buniek
 • stabilizuje hladinu cukru v krvi
 • znižuje hladinu cholesterolu
 • spomaľuje degeneráciu mozgových buniek
 • optimalizuje krvný cukor
 • podporuje imunitný systém
 • pomáha v liečbe sexuálnych porúch a neplodnosti
 • zlepšuje hormonálnu rovnováhu
 • pomáha pri tvorbe svalovej hmoty
 • má pozitívny vplyv na kvalitu vlasov a kože

 

ĎALŠIE ZLOŽKY:

Magnézium (horčík) patrí medzi najdôležitejšie stopové prvky v ľudskej strave, pretože zohráva ústrednú úlohu v podpore funkcií u viac ako 300 významných enzýmov. Horčík zvyšuje kvalitu spánku, podporuje funkciu vitamínov B1,B6, znižuje krvný tlak, zabraňuje svalovým kŕčom, potláča príznaky PMS syndrómu u žien, znižuje stres, únavu a udržiava kosti a zuby v dobrej kondícii.

Vitamíny skupiny B (B1,B2,B6,B9) prispievajú k normálnej psychickej aktivite a k normálnemu fungovaniu nervového systému. Pomáhajú znižovať únavu a vyčerpanie a zároveň prispievajú k regulácii  hormonálnych aktivít.

 

ZLOŽENIE:

Extrakt z plodov citronovníka pomarančového (Citrus Sinesis), horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), Ashwaganda KSM 66, vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), kapsula (hydroxylpropylmetylcelulóza)

 

Množsto účinných látok

2 kapsuly

*RVH

Extrakt z plodov citronovníka pomarančového (Serenzo)

500mg

-

z toho D- limonén

100mg

 

Ashwaganda KSM -66 (100 % extrakt z koreňa rastliny Withania somnifera Dunal)

 

260mg

-

Horčík natural

30mg

8%

Vitamín B1 natural

2mg

182%

Vitamín B2 natural

2mg

143%

Vitamín B6 natural

2mg

143%

Kyselina listová

400mcg

200%

*RVH – referenčná výživová hodnota

DÁVKOVANIE: 2 kapsuly denne zapiť po jedle dostatočným množstvom vody. Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov doporučujeme užívať aspoň 2 až 3 mesiace.   Produkt sa dá veľmi pekne kombinovať aj s naším druhým výživovým doplnkom HAPPY SKIN THERAPY, prípadne probiotikami PROBIO WOMAN THERAPY, MICROBIOME THERAPY.

OBSAH BALENIA: 60 kapsúl (1mesačná dávka)

HMOTNOSŤ OBSAHU: 38g

PÔVOD ZÁKLADNEJ ZLOŽKY: EU

UPOZORNENIE: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Ak užívate akékoľvek psychiatrické lieky, pred užitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom.

Vyrobené na Slovensku

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

piktogram_natural piktogram_gluten_free piktogram_gmo_free piktogram_vegan piktogram_additives_free

 

 

5
112x
4
76x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 27.2.2023
Produkt som si zakupila najma preto, ze som prechadzala narocnym obdobim s mnozstvom stresu. Vyskusala som ho, mozem povedat, ze je napomocny. Spolu s ostatnymi krokmi ako cvicenie ci praca na sebe sa doplnaju. Zatial mam prve balenie, urcite nie posledne ☺️ Ako bonus mam aj histaminovu intoleranciu, ale tento vyzivovy doplnok znasam uplne v pohode ☺️
5
A Avatar autora | 25.1.2023
Pravidelne cvicim, bola mi doporucena Ashwagandha na budovanie svalstva a znizenie pocitu hladu. Nasla som tento produkt,uzivam uz 3. balenie, za mna super.
5
L Avatar autora | 17.1.2023
Mala som velke problemy s spankom kvoli stresu a úzkosti. Uzivala som Anti-Stress Therapy a skoro hned som zaznamenala zlepsenie spanku spánku. Doporucujem kazdemu kto si chce znizit stress, ma uzkosti a nevie dobre spat.
4
E Avatar autora | 17.1.2023
Užívam už druhý mesiac. Posledné PMS som takmer nemala.
5
D Avatar autora | 11.1.2023
Trpela som dlhé mesiace PMS syndrómom. Už po 2 mesiacoch užívania ANTI STRESS THERAPY ma konečne prestali bolieť prsia.
Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora 26.3.2024 21:12
Som veľkým fanúšikom výživových doplnkov, ktorými si snažím zlepšiť zdravie a kvalitu života. Jednou z negatívnych vecí, s ktorými som dlhodobo bojoval, je stres, žijem rýchly život a mám stresujúce povolanie. Hľadal som niečo, čo mi s tým vie pomôcť, čo je prírodné a čo ma neuspí počas dňa, ANTI - STRESS THERAPY je súčasťou mojej rutiny už niekoľko mesiacov, som maximálne produktívny.
Odpovedať

Organic Oasis Lab je slovenská značka, ktorú vytvorila zakladateľka eshopu Organic Oasis Lenka Šoltysová spoločne s tímom biochemikov a farmaceutov. Jedná sa o prémiové prírodné výživové doplnky, ktoré v sebe spájajú prvky vedy a prírody, pričom zložky produktov tvoria aktívne a patentované látky, ktorých účinky sú preukázané aj klinickými štúdiami. Produkty sú vyrábané na Slovensku.