Relaxačný balík YIN JOGA + ANTI-STRESS THERAPY

Špeciálny YIN joga balíček a ANTI-STRESS THERAPY. Neobmedzený prístup ku 4 online lekciám YIN jógy vrátane nášho doplnku výživy.

Skladom
Kód: 801
29 €
Kategória: Zdravie

Špeciálny YIN joga balíček a ANTI-STRESS THERAPY. Neobmedzený prístup ku 4 online lekciám YIN jógy vrátane nášho doplnku výživy pre Vaše telo, myseľ a dušu.
 
YIN JOGA - "akupunktúra bez ihiel"
Yin joga (yinka) je liek, harmonizuje naše telo, dušu a myseľ. Základom yin jogovej praxe je, že vynechávame silu svalov a do pozícií sa dostávame len za pomoci vlastného dychu. Pozície sú jednoduchšie a držia sa 3-10 minút. Pasívne naťahovanie pôsobí pozitívne na hlbšie štruktúry v našom tele, najmä na fascie. Pomocou yinky môžeme zmenšovať bolesť, zvyšovať flexibitu a harmonizovať prúdenie energie v našom tele.
 
V dnešnom uponáhľanom svete je veľmi dôležité vedieť vypnúť telo aj myseľ. Dosiahnuť harmóniu a balans medzi aktívnym životom, ktorý vedieme a relaxom, oddychom, stíšením sa.
 
O lektorke YIN JOGY Diana Hô Chí
 
Venuje sa rôznym štýlom cvičení, od intervalových tréningov, cez Poundfit až po jogu. Je držiteľkou viacerých akreditovaných kurzov a je absolventkou “Školenia učiteľa JOGY RYT®200"
 
"JOGA ma naučila vnímať svoje telo na inej úrovni, vedieť s ním pracovať premyslene, s citom, jemnosťou a zároveň veľkou silou. Zároveň ma učí pokore voči sebe, voči druhým. Prelína sa celým mojím súčasným životom, ovplyvňuje moje reakcie a poskytuje mi akési útočisko, keď potrebujem zabudnúť na realitu a starosti bežného dňa.”
 
Po zakúpení balíčka Vám na Váš e-mail zašleme privátny link na 4 lekcie YIN JOGY na platforme YouTube.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
3x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Organic Oasis Lab je slovenská značka, ktorú vytvorila zakladateľka eshopu Organic Oasis Lenka Šoltysová spoločne s tímom biochemikov a farmaceutov. Jedná sa o prémiové prírodné výživové doplnky, ktoré v sebe spájajú prvky vedy a prírody, pričom zložky produktov tvoria aktívne a patentované látky, ktorých účinky sú preukázané aj klinickými štúdiami. Produkty sú vyrábané na Slovensku.