19 hodnotení

MAGICSTRIPES Magnetická omladzujúca maska 1ks

Sila magnetov integrovaných v maske zvyšuje cirkuláciu krvného obehu. Magnetické pole generované v krvi zlepšuje odvod toxínov, nečistôt a zadržiavanej vody.

Skladom
Kód: 686
Značka: MAGICSTRIPES
19 €

Sila magnetov integrovaných v maske zvyšuje cirkuláciu krvného obehu. Magnetické pole generované v krvi zlepšuje odvod toxínov, nečistôt a zadržiavanej vody. Maska tiež zvyšuje produkciu červených krviniek, zrýchľuje metabolizmus a stimuluje zdravú tvorbu nových buniek. Magnetická frekvencia zlepšuje cirkuláciu krvi. Jemnosť a ľahkosť plátna umožňuje rýchle vstrebávanie všetkých zložiek do pleti a zanechá ju hydratovanú a hladkú.

  • Zrýchľuje obnovu buniek.
  • Zabraňuje premene jemných vrások na hlboké.
  • Spomaľuje starnutie pleti.
  • Detoxikuje ju a odvodňuje.
  • Zlepšuje metabolizmus pleti.
  • Zlepšuje cirkuláciu krvi.
  • Osviežuje pleť. 

Aplikácia:

Dôkladne si vyčistíte pleť a jemne ju vysušte. Aplikujte masku na tvár a pritisnite ju jemne na pleť. Odstráňte masku po 20 až 30 minútach a jemne si premasírujte pleť, aby sa zvyšok masky dokonale vstrebal.

Balenie obsahuje jednu masku k jednorázovej aplikácii.

/var/folders/4l/fqd_62d11ts6jbv70y1j7qym0000gn/T/com.microsoft.Word/WebArchiveCopyPasteTempFiles/how-to_mask-2-01_grande.jpg?v=1493370217

Zloženie:

Glycerol, Betaine, Trehalose, Aloe Barbandensis Leaf Juice, Bisabolol, Integrated magnets (integrované magnety)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Písal sa rok 2013, keď sa slávna vizážistka svetových celebrít Natalie Franz, rozhodla predstaviť produkt, ktorý vniesol trošku mágie do nášho uponáhľaného sveta.  Natalie, ktorá spolupracovala okrem iných aj napr. s Lady GaGa, Taylor Swift alebo Alessandrou Ambrosio a s najlepšími svetovými fotografmi, svoje „kúzelné pásiky“ objavila na ceste po Japonsku. Ich omladzujúci efekt jej hneď učaroval. Vtedy ešte netušila, že nimi spôsobí malú revolúciu. O čo vlastne ide? O zdvihnuté viečka bez zásahu plastického chirurga, vrátane sady luxusných masiek na tvár s okamžitými výsledkami.

Veríme v mágiu – je čas, aby ste to urobili aj vy.