1 hodnotenie

MAGICSTRIPES Hĺbková detoxikačná maska 3ks

Kombinácia jemného ílu a plátna z mikrovlákna garantujú skvelé čistenie a zároveň spevnenie vašej pokožky.

Skladom
Kód: 699
Značka: MAGICSTRIPES
42 €

 Jedná sa o horúcu technologickú novinku medzi ílovými maskami. Do hĺbky pleť dokonale vyčistí a zároveň efektívne pomáha minimalizovať zväčšené póry. Udržuje pleť čistú a hydratovanú. Drobné vrásky sú jemnejšie.

  • Odstraňuje čierne bodky.
  • Rozpúšťa nečistoty.
  • Zjemňuje póry.
  • Zosvetlí pokožku.
  • Zlepšuje elasticitu pleti.
  • Má spevňujúci a vyživujúci efekt.
  • Zjemňuje drobné vrásky.

Aplikácia:

Dôkladne si vyčistite pleť a jemne ju vysušte. Vyberte masku a odstráňte film. Umiestnite si hornú a dolnú časť masky na tvár. Nechajte masku pôsobiť 20 až 30 minút, než vyschne.

Odstráňte masku a opláchnite si tvár vodou.

/var/folders/4l/fqd_62d11ts6jbv70y1j7qym0000gn/T/com.microsoft.Word/WebArchiveCopyPasteTempFiles/Bildschirmfoto_2016-04-05_um_01.43.20_grande.jpg?10942337690598048678

Zloženie:

Amazonian white clay (amazénsky biely íl), Kaolin (kaolín), Titanium Dioxide, Bentonite, Macadamia nut oil (makadamový olej), Hyaluronic acid (kyselina hyalurónová), Apricot kernel oil (olej z marhuľových jadierok)

 

Balenie obsahuje 3ks masiek na jednorázové použitie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Písal sa rok 2013, keď sa slávna vizážistka svetových celebrít Natalie Franz, rozhodla predstaviť produkt, ktorý vniesol trošku mágie do nášho uponáhľaného sveta.  Natalie, ktorá spolupracovala okrem iných aj napr. s Lady GaGa, Taylor Swift alebo Alessandrou Ambrosio a s najlepšími svetovými fotografmi, svoje „kúzelné pásiky“ objavila na ceste po Japonsku. Ich omladzujúci efekt jej hneď učaroval. Vtedy ešte netušila, že nimi spôsobí malú revolúciu. O čo vlastne ide? O zdvihnuté viečka bez zásahu plastického chirurga, vrátane sady luxusných masiek na tvár s okamžitými výsledkami.

Veríme v mágiu – je čas, aby ste to urobili aj vy.