Neohodnotené

CODEX Beauty Bia Facial Oil

Svetovo ocenený ľahký, suchý olej s patentovanou receptúrou BiaComplex™️ , ktorého účinky sú podložené klinickou štúdiou je  určený na uzamknutie vlhkosti,  zvýšenie pružnosti a hydratácie pokožky.

Skladom
Kód: 893
Značka: Codex
49 €

POPIS:

Kolekcia Bia hydratuje, vyživuje a chráni pokožku vďaka aktívnym zložkám zo srdca írskej prírody.

Bia znamená v gaelčine, jazyku starých keltských kmeňov Írska, jedlo. Starostlivosť o pleť z kolekcie Codex Beauty Labs Bia znamená spojenie sily pôvodných írskych rastlín a účinnej patentovanej zmesi BiaComplex™. 

Patentovaná receptúra BiaComplex™️ bola navrhnutá tak, aby upokojovala suchú a svrbiacu pokožku, pomáhala odstraňovať suché vonkajšie vrstvy, hydratovala a udržiavala vodu v pokožke zlepšením jej osmotickej funkcie, vytvorila ochranný film a podporila kožný mikrobióm.

Hydratačný rad Bia využíva silu bioaktívnych zložiek pochádzajúcich z pôvodných írskych rastlín, ktoré sú už dlho cenené pre svoje upokojujúce a hydratačné vlastnosti.

Codex Beauty Bia Facial Oil bol vytvorený ako multifunkčný, hĺbkovo hydratačný olej pre všetky typy pleti. Má ľahko vstrebateľnú textúru a svojimi vlastnosťami sa zaraďuje medzi tzv. suché oleje, vďaka čomu je veľmi účinný aj na zmiešanú a mastnú pleť. Uzamyká vlhkosť v pokožke vďaka jedinečnej kombinácii doplnkových rastlinných olejov, ako je šípkový, opunciový a rakytníkový olej. Na základe rozsiahlych klinických štúdií vyrovnáva, zjemňuje, vyhladzuje a zjednocuje nerovnomerný tón pleti. 

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:

  • Šípkový olej - je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny a vitamíny A, C, posilňuje a podporuje tvorbu kolagénu
  • Rakytníkový olej - zlepšuje hydratáciu a pružnosť, regeneruje vďaka omega 3 a mnohým vitamínom
  • Opunciový olej - podporuje, spevňuje pokožku, je bohatý na vitamíny E a K 
  • Baobabový olej - obsahuje vitamíny A, D, E a F a pomáha zlepšovať pružnosť pokožky
  • Rozmarín - chráni pokožku pred stresom spôsobeným znečistením životného prostredia 

Obaly produktov sú vyrobené z obnoviteľnej cukrovej trstiny, sú plne recyklovateľné a cieľom firmy  je do roku 2025 dosiahnuť nulovú uhlíkovú stopu.Ide o uvedomelú značku, ktorej záleží na jej vplyve na životné prostredie - spája etnobotaniku a biotechnologické postupy, aby vytvorila nový štandard starostlivosti o pleť.

VŠETKY ZLOŽKY: 

Rosa Canina (Rosehip) Seed Oil, Actinidia Chinensis (Kiwi) Seed Oil, Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Opuntia Ficus-Indica (Prickly Pear) Seed Oil, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Extract, Fucus Serratus (Serrated Wrack) Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Myrica Gale (Bog Myrtle) Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract

 

Objem: 30ml

Aplikácia: Aplikujte potrebné množstvo Codex Beauty Bia Facial Oil jemnými masážnymi pohybmi na vyčistenú a hydratovanú pleť. Olej je vhodný na každodenné použitie.

UPOZORNENIE: Zabráňte priamemu kontaktu s očami. Ak sa objavia známky podráždenia, prestaňte používať.

Pred zaradením akéhokoľvek nového výrobku do svojej rutiny odporúčame vykonať tzv. patch test.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O značke 

Codex Beauty Labs je vedecky založená biotechnologická spoločnosť zameraná na podporu mikrobiómu a vývoj priekopníckych produktov, ktoré majú klinicky preukázané významné účinky na pleť. Zakladateľkou spoločnosti je Dr. Barbara Paldus, ktorá  sa narodila v Kanade českým rodičom, vyrastala v Európe a Kanade, plynule hovorí piatimi jazykmi, má doktorát zo Stanfordskej univerzity (USA) a považuje sa za svetovú občianku. Ako vedkyňa verí údajom a biotechnológiám. Barb je držiteľkou viac ako 40 amerických patentov, investorkou a sériovou podnikateľkou, ktorá založila spoločnosti ako Picarro (detekcia skleníkových plynov na monitorovanie zmeny klímy) a Finesse Solutions (biotechnologické zariadenia na výrobu vakcín, liečbu rakoviny a bunkovú terapiu). 

 

Spoločnosť Codex Beauty Labs vznikla v spolupráci s dermatológmi a etnobotanikmi s cieľom poskytovať cenovo dostupnú a vysoko účinnú starostlivosť o pleť, ktorá podporuje mikrobióm a zabezpečuje čo najzdravšiu pleť bez toho, aby bola ohrozená udržateľnosť.

Jej poslaním je spojiť etnobotaniku a genetiku s biotechnologickými inováciami a vytvoriť nový štandard v dermokozmetike.