1 hodnotenie

CODEX Beauty Antü Brightening Serum

Rozjasňujúce sérum obsahuje inovatívny patentovaný komplex AntüComplex™, ktorý rehydratuje pleť a klinicky preukázateľne ju spevňuje a zhutňuje. Rozjasňujúce sérum Antü je určené pre všetky typy pleti a je obzvlášť vhodné pre mdlú, suchú alebo nerovnomernú pleť. Ľahko sa nanáša a možno ho použiť aj na citlivú pleť okolo očí.

Skladom
Kód: 902
Značka: Codex
62 €

POPIS:

Rozjasňujúce sérum Codex Beauty Antü je ideálnym produktom na udržanie mladistvého vzhľadu vašej pleti! Jedinečná kombinácia vysoko koncentrovaných rastlinných výťažkov vrátane ibišteka, plodov čerimoje a pestreca mariánskeho s patentovaným AntüComplex™ obnovuje a upokojuje podráždenú pleť, navracia jej stratenú vlhkosť a pružnosť. Rozjasňujúce sérum je vhodné pre všetky typy pleti a možno ho použiť nielen na tvár, ale aj na krk, dekolt a jemné očné okolie.

Kolekcia Antü 

Antü je pomenovaný podľa najmocnejšieho boha v mytológii pôvodných obyvateľov Čile - predstavuje slnko, ale aj svetlo, múdrosť a ducha. Hovorí sa, že Antü stvoril pohorie Andy. Kolekcia Antü využíva silu bioaktívnych látok z patagónskych rastlín, ktoré si pre ich ochranné a liečivé vlastnosti cení juhoamerický indiánsky kmeň Mapuche. Na starodávnej múdrosti Mapuche stavajú odborníci na botaniku, zber rastlín, genetickú analýzu, biotechnológiu a receptúru, aby s rešpektom k prírode získali tie najsilnejšie a najčistejšie zložky a vyvinuli skutočne účinné produkty.

Kolekcia je zameraná na ochranu, obnovu a posilnenie kožnej bariéry, zníženie reaktívneho oxidačného stresu (ROS) v pokožke a podporu kožného mikrobiómu. Rad Antü obsahuje rozjasňujúci hydratačný krém, rozjasňujúci nočný krém, rozjasňujúce sérum, rozjasňujúci čistiaci gél a očný krém.
Patentovaný komplex AntüComplex je určený na upokojenie podráždenia a zníženie zápalu, najmä spôsobeného vystavením sa slnečnému žiareniu a znečistením ovzdušia.

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:

AntüComplex™ Je to silná antioxidačná zmes M3™ a kyseliny hyalurónovej, ktorá hydratuje, upokojuje, ošetruje pokožku a redukuje dočasné začervenanie. M3™ je inovatívny patentovaný trojkomplex vyrobený zo zmesi výťažkov z patagónskej maqui, matico a murtilla, ktoré sú známe svojou schopnosťou zmierňovať podráždenie a redukovať zápaly.

  • Matico (Buddleja globosa): obsahuje silné antioxidanty vrátane flavonoidov, ktoré pomáhajú upokojiť podráždenú pokožku.
  • Maqui (Aristotelia chilensis): tradične sa používa na liečbu zápalov, obsahuje polyfenoly s vysokým obsahom antokyanov. Môže pomôcť zvýšiť ochranu pred slnečným žiarením, pretože zabraňuje poškodeniu buniek UVB žiarením.
  • Murtilla (Ugni molinae): tradične sa používa na liečbu zápalov, obsahuje polyfenoly, ako sú flavonoly, a je silným zdrojom antioxidantov.
  • Hydrolyzovaná kyselina hyalurónová: pomáha hydratovať a udržiavať vlhkosť v pokožke a podporuje antioxidačnú aktivitu.

Ďalšie kľúčové zložky: 

  • Ibištek: pomáha redukovať vrásky.
  • Čerimoja (Anona trojlupienková): ukľudňuje a obnovuje rovnováhu pleti.
  • Entadine chrání pokožku pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia.

Do jednotlivých produktov AntüComplex sa pridávajú ďalšie biotechnologicky spracované rastlinné alebo ovocné extrakty z Južnej Ameriky, ktoré sú známe svojimi imunostimulačnými a analgetickými vlastnosťami.

Spoločnosť Codex Beauty Labs je hrdá na každú fázu výrobného reťazca, od spolupráce s miestnymi zberačmi Mapuche, zberu rastlín v pôvodnom dažďovom pralese až po extrakciu a biologické spracovanie bioaktívnych zložiek. V každom kroku zaručuje najvyššie štandardy účinnosti a udržateľnosti. Z predaja výrobkov Antü sa financujú miestne iniciatívy kmeňa Mapuche. Päť zo šiestich výrobkov z radu je balených v obaloch z bioplastu z cukrovej trstiny, ktoré majú neutrálnu uhlíkovú stopu.

 

VŠETKY ZLOŽKY:

Aqua (Water), Propanediol, Lactobacillus Ferment, Coco-Caprylate|Annona Cherimola (Cherimoya) Fruit Extract, Glycerin, Polyglyceryl-6 Stearate, Lactobacillus, Silybum Marianum Ethyl Ester, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Pfaffia Paniculata (Suma) Root Extract, Ptychopetalum Olacoides (Muira Puama) Bark/Stem Extract, Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract, Dextrin, Sodium Benzoate, Pfaffia Paniculata (Suma) Root Extract, Ptychopetalum Olacoides (Muira Puama) Bark/Stem Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Potassium Sorbate, Polyglyceryl-6 Behenate, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil, Lilium Candidum Flower Extract, Citric Acid, Xanthan Gum, Sodium Phytate, Cymbopogon Martini Motia (Palmarosa) Herb Oil, Sodium Citrate, Benzyl Alcohol, Buddleja Globosa (Matico) Leaf Extract, Aristotelia Chilensis (Maqui) Leaf Extract, Ugni Molinae (Murtilla) Leaf Extract, Phenylpropanol, Sodium Dehydroacetate, Tocopherol, Limonene, Citral, Linalool

Objem: 30ml

Aplikácia: Na vyčistenú pleť naneste malé množstvo rozjasňujúceho séra. Vhodné pre všetky typy pleti.

UPOZORNENIE: Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. Ak sa objavia známky podráždenia, prestaňte výrobok používať.

Pred zaradením akéhokoľvek nového výrobku do vašej rutiny odporúčame vykonať tzv. patch test.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O značke 

Codex Beauty Labs je vedecky založená biotechnologická spoločnosť zameraná na podporu mikrobiómu a vývoj priekopníckych produktov, ktoré majú klinicky preukázané významné účinky na pleť. Zakladateľkou spoločnosti je Dr. Barbara Paldus, ktorá  sa narodila v Kanade českým rodičom, vyrastala v Európe a Kanade, plynule hovorí piatimi jazykmi, má doktorát zo Stanfordskej univerzity (USA) a považuje sa za svetovú občianku. Ako vedkyňa verí údajom a biotechnológiám. Barb je držiteľkou viac ako 40 amerických patentov, investorkou a sériovou podnikateľkou, ktorá založila spoločnosti ako Picarro (detekcia skleníkových plynov na monitorovanie zmeny klímy) a Finesse Solutions (biotechnologické zariadenia na výrobu vakcín, liečbu rakoviny a bunkovú terapiu). 

 

Spoločnosť Codex Beauty Labs vznikla v spolupráci s dermatológmi a etnobotanikmi s cieľom poskytovať cenovo dostupnú a vysoko účinnú starostlivosť o pleť, ktorá podporuje mikrobióm a zabezpečuje čo najzdravšiu pleť bez toho, aby bola ohrozená udržateľnosť.

Jej poslaním je spojiť etnobotaniku a genetiku s biotechnologickými inováciami a vytvoriť nový štandard v dermokozmetike.