Neohodnotené

CODEX Beauty Antü Brightening Day Moisturizer

Ochranný denný krém s patentovaným AntüComplex™ , ktorý poskytuje pleti hydratáciu, pomáha obnoviť pleť vystavenú UV žiareniu, zjemňuje póry a ochraňuje jej  kožnú bariéru. Rozjasňujúci hydratačný krém Antu je určený pre všetky typy pleti a je obzvlášť vhodný pre matnú, mdlú, suchú alebo problematickú pleť s jazvami.

Skladom
Kód: 905
Značka: Codex
56 €

POPIS:

Codex Beauty Antü Brightening Moisturizer je obnovujúci denný krém, ktorý bol vytvorený na ochranu a rehydratáciu pleti. Jedinečná zmes aktívnych zložiek, ako sú výťažok z Camapu, maslo zo semien Murumuru a výťažok zo semien Entada phaseoloides, v kombinácii s patentovaným AntüComplex™ vytvára jedinečný produkt, ktorý pomáha chrániť pokožku pred nepriaznivými vplyvmi životného prostredia, hĺbkovo ju hydratuje a zmierňuje poškodenie pokožky spôsobené UV žiarením. Tento denný krém má tiež jedinečnú vlastnosť zjemňovať vzhľad pórov, čo potvrdili rozsiahle klinické štúdie, a upokojovať aj veľmi citlivú a podráždenú pleť. Codex Beauty Antü Rozjasňujúci hydratačný krém je ideálny na každodenné použitie a jeho účinné, ale veľmi jemné zloženie je vhodné pre všetky typy pleti.

 

Kolekcia Antü 

Antü je pomenovaný podľa najmocnejšieho boha v mytológii pôvodných obyvateľov Čile - predstavuje slnko, ale aj svetlo, múdrosť a ducha. Hovorí sa, že Antü stvoril pohorie Andy. Kolekcia Antü využíva silu bioaktívnych látok z patagónskych rastlín, ktoré si pre ich ochranné a liečivé vlastnosti cení juhoamerický indiánsky kmeň Mapuche. Na starodávnej múdrosti Mapuche stavajú odborníci na botaniku, zber rastlín, genetickú analýzu, biotechnológiu a receptúru, aby s rešpektom k prírode získali tie najsilnejšie a najčistejšie zložky a vyvinuli skutočne účinné produkty.

Kolekcia je zameraná na ochranu, obnovu a posilnenie kožnej bariéry, zníženie reaktívneho oxidačného stresu (ROS) v pokožke a podporu kožného mikrobiómu. Rad Antü obsahuje rozjasňujúci hydratačný krém, rozjasňujúci nočný krém, rozjasňujúce sérum, rozjasňujúci čistiaci gél a očný krém.
Patentovaný komplex AntüComplex je určený na upokojenie podráždenia a zníženie zápalu, najmä spôsobeného vystavením sa slnečnému žiareniu a znečistením ovzdušia.

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:

AntüComplex™ Je to silná antioxidačná zmes M3™ a kyseliny hyalurónovej, ktorá hydratuje, upokojuje, ošetruje pokožku a redukuje dočasné začervenanie. M3™ je inovatívny patentovaný trojkomplex vyrobený zo zmesi výťažkov z patagónskej maqui, matico a murtilla, ktoré sú známe svojou schopnosťou zmierňovať podráždenie a redukovať zápaly.

  • Matico (Buddleja globosa): obsahuje silné antioxidanty vrátane flavonoidov, ktoré pomáhajú upokojiť podráždenú pokožku.
  • Maqui (Aristotelia chilensis): tradične sa používa na liečbu zápalov, obsahuje polyfenoly s vysokým obsahom antokyanov. Môže pomôcť zvýšiť ochranu pred slnečným žiarením, pretože zabraňuje poškodeniu buniek UVB žiarením.
  • Murtilla (Ugni molinae): tradične sa používa na liečbu zápalov, obsahuje polyfenoly, ako sú flavonoly, a je silným zdrojom antioxidantov.
  • Hydrolyzovaná kyselina hyalurónová: pomáha hydratovať a udržiavať vlhkosť v pokožke a podporuje antioxidačnú aktivitu.

Do jednotlivých produktov AntüComplex sa pridávajú ďalšie biotechnologicky spracované rastlinné alebo ovocné extrakty z Južnej Ameriky, ktoré sú známe svojimi imunostimulačnými a analgetickými vlastnosťami.

Spoločnosť Codex Beauty Labs je hrdá na každú fázu výrobného reťazca, od spolupráce s miestnymi zberačmi Mapuche, zberu rastlín v pôvodnom dažďovom pralese až po extrakciu a biologické spracovanie bioaktívnych zložiek. V každom kroku zaručuje najvyššie štandardy účinnosti a udržateľnosti. Z predaja výrobkov Antü sa financujú miestne iniciatívy kmeňa Mapuche. Päť zo šiestich výrobkov z radu je balených v obaloch z bioplastu z cukrovej trstiny, ktoré majú neutrálnu uhlíkovú stopu.

Ďalšie kľúčové zložky:

  • Machovka: chráni pred UV žiarením
  • Murumuru: má hydratačné účinky
  • Entadin: chráni proti stresu vonkajšieho okolia

Do jednotlivých produktov AntüComplex sa pridávajú ďalšie biotechnologicky spracované rastlinné alebo ovocné extrakty z Južnej Ameriky, ktoré sú známe svojimi imunostimulačnými a analgetickými vlastnosťami.

VŠETKY ZLOŽKY:

Aqua (Water), Shea Butter Ethyl Ester, Propanediol, Lactobacillus Ferment, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Lactobacillus, Glyceryl Stearate, Carrageenan, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Entada Phaseoloides Bark/Seed Extract, Sodium Benzoate, Physalis Angulata (Camapu) Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Citric Acid, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Phytate, Cymbopogon Martini Motia (Palmarosa) Herb Oil, Buddleja Globosa (Matico) Leaf Extract, Aristotelia Chilensis (Maqui) Leaf Extract, Ugni Molinae (Murtilla) Leaf Extract, Tocopherol, Limonene, Citral, Linalool

Objem: 50ml

 

Aplikácia: Aplikujte podľa potreby jemnými masážnymi pohybmi. Na každodenné použitie pre všetky typy pleti. Vhodné pre všetky typy pleti.

UPOZORNENIE: Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. Ak sa objavia známky podráždenia, prestaňte výrobok používať.

Pred zaradením akéhokoľvek nového výrobku do vašej rutiny odporúčame vykonať tzv. patch test.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O značke 

Codex Beauty Labs je vedecky založená biotechnologická spoločnosť zameraná na podporu mikrobiómu a vývoj priekopníckych produktov, ktoré majú klinicky preukázané významné účinky na pleť. Zakladateľkou spoločnosti je Dr. Barbara Paldus, ktorá  sa narodila v Kanade českým rodičom, vyrastala v Európe a Kanade, plynule hovorí piatimi jazykmi, má doktorát zo Stanfordskej univerzity (USA) a považuje sa za svetovú občianku. Ako vedkyňa verí údajom a biotechnológiám. Barb je držiteľkou viac ako 40 amerických patentov, investorkou a sériovou podnikateľkou, ktorá založila spoločnosti ako Picarro (detekcia skleníkových plynov na monitorovanie zmeny klímy) a Finesse Solutions (biotechnologické zariadenia na výrobu vakcín, liečbu rakoviny a bunkovú terapiu). 

 

Spoločnosť Codex Beauty Labs vznikla v spolupráci s dermatológmi a etnobotanikmi s cieľom poskytovať cenovo dostupnú a vysoko účinnú starostlivosť o pleť, ktorá podporuje mikrobióm a zabezpečuje čo najzdravšiu pleť bez toho, aby bola ohrozená udržateľnosť.

Jej poslaním je spojiť etnobotaniku a genetiku s biotechnologickými inováciami a vytvoriť nový štandard v dermokozmetike.