Beauty balík MAKE UP tutoriál + HAPPY SKIN THERAPY

Neobmedzený prístup k malej škole líčenia sa na bežný deň, ktorú zvládne každá z vás s darčekom nášho prírodného výživového doplnku  HAPPY SKIN THERAPY.

Skladom
Kód: 807
39 €

Neobmedzený prístup k malej škole líčenia sa na bežný deň, ktorú zvládne každá z vás s darčekom nášho prírodného výživového doplnku  HAPPY SKIN THERAPY, ktorý dodá potrebnú výživu vašej pleti, nechtom, ale aj vlasom.  Simple make up tutoriál od Elišky je plný základnych rád a  odpovedí na najčastejšie otázky z oblasti líčenia sa, starostlivosti o pleť, vrátane odporúčaných produktov, ktoré sadnú každej dáme. Video je určené pre všetky typy a vekové kategórie žien. 
 
 
O vizážistke Eliške Pichoňskej
 
Eliška Pichoňská je makeupartist a hairstylist už viac ako 22 rokov. Participovala na zmenárenských projektoch pre TV Markíza, STV, pracovala ako vizážistka pre časopisy EVA, EMMA, Madame Eva, Zdravie, Mamina, Plus 1 deň…atď. Má bohaté pracovné skúsenosti pre prémiové značky kozmetiky ako Shiseido, Clarins, Guerlain. S magazínom Elle spolupracovala na projekte “Elle beauty lounge” kde líčila na Filmovom festivale Karlove Vary.  V posledných rokoch  mala pravidelnú rubriku v dámskom magazíne EVA, rubriku „Na vlastnej koži“ a v OK magazíne pripravovala beauty stránku. Písala pre český módny a modelingový portál MDLS. Jej rady a tipy sa objavili v časopise Evita, Báječná žena, a ďalších. Spolupracovala aj na projekte pre TV Markíza Doma “Magazín LOVE” a na videoklipoch Polemic a Máriu Čírovú. Jednou z jej aktivít je i “Domáca škola líčenia” vrátane svojho vlastného blogu o makeupe a kráse žien
 
Po zakúpení balíčka Vám na Váš e-mail zašleme privátny link na make up tutoriál s Eliškou na platforme YouTube.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Organic Oasis Lab je slovenská značka, ktorú vytvorila zakladateľka eshopu Organic Oasis Lenka Šoltysová spoločne s tímom biochemikov a farmaceutov. Jedná sa o prémiové prírodné výživové doplnky, ktoré v sebe spájajú prvky vedy a prírody, pričom zložky produktov tvoria aktívne a patentované látky, ktorých účinky sú preukázané aj klinickými štúdiami. Produkty sú vyrábané na Slovensku.