21 hodnotení

YAGE Guasha Tajný Nástroj Krásy z Čínskych Palácov k Omladeniu Pleti

Staroveké tajomstvo starostlivosti o pleť, ktoré bolo pred tisíc rokmi uprednostňované čínskymi, gréckymi či egyptskými civilizáciami a ktoré máme možnosť v dnešnej dobe využiť sa volá GUA SHA.

Skladom
Kód: 350
Značka: YAGE
22 €
Kategória: Zrelá pleť

POPIS:

Staroveké tajomstvo starostlivosti o pleť, ktoré bolo pred tisíc rokmi uprednostňované čínskymi, gréckymi či egyptskými civilizáciami a ktoré máme možnosť v dnešnej dobe využiť sa volá GUA SHA. Je navrhnutá tak, aby stimulovala vaše kožné bunky a zlepšila tonus a výživu vašej pleti v mnohých jej vrstvách. Jedná sa o luxusný prírodný masážny rituál, ktorý sa tradične používa k potlačeniu príznakov starnutia. Pomocou jemných ťahov dochádza ku zlepšeniu krvného obehu, tonizácii a vyhladeniu pleti. Celý proces prispieva k vyššej produkcii kolagénu, zmierňuje jemné vrásky, revitalizuje pokožku, eliminuje opuchy a kruhy okolo očí a celkovo omladzuje pleť. Staroveký skvost uchovaný po tisícky rokov patrí aj  v súčasnej dobe plnej technológií prvé miesto v starostlivosti o pleť a prináša nový rozmer domácej starostlivosti o pokožku. Pravidelnosť vykonávania rituálu je cestou k úspechu.

Ručne vyrobený drahokam zo 100% prírodných kryštálov ružového kremeňa - GUA SHA. Tento vynikajúci nástroj jemne obopne krivky tváre a krku behom Vášho denného rituálu s Yage pleťovými oleji. Zvyšuje cirkuláciu krvi, vyhladzuje pokožku a stimuluje akupresúrne body.

 

ZLOŽENIE:

Ružový kremeň

 

RITUÁL:

Masírujte tvár denne pomocou ružového kremeňa s olejmi Yage pre oživenie a rejuvenizáciu vašej pokožky. Špeciálnu starostlivosť venujte očnému okoliu k vyhladeniu jemných vejárovitých vrások a redukcii opuchov okolo očí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Yage Organics vám prináša zmyselnú eko luxusnú starostlivosť  s výrazne vysokým podielom aktívnych látok z výnimočných a vzácnych botanických extraktov, ktoré sú schválené spoločnosťou Cosmos.

Výrobky YAGE sú testované v laboratóriách vo Veľkej Británii-Melbec a v Nemecku-Dr. Straetmans.

Petra vyzbrojená bohatými znalosťami v botanike, neutíchajúcou vášňou pre prírodné ingrediencie a kvalitnou účinnou kozmetikou, prináša roky skúseností a odhodlania transformované do ojedinelých produktov YAGE. Produkty, v ktorých sú vysoko koncentrované prírodné aktívne látky, sa starajú o pleť s viditeľným a dlhodobým výsledkom v nekompromisnej čistej bio kvalite. YAGE produkty vyrábané v Českej republike a Veľkej Británii, s najvzácnejšími a najúčinnejšími prírodnými ingredienciami, sú inšpirované storočnými tradíciami a Matkou prírodou.