YAGE Prírodný parfum FORBIDDEN ORRIS Vzorka 1,7ml

Vzorka jedinečnej parfumovej vody s obsahom 98,3% prírodných zložiek, je vôňou elegancie,  ženskej kreativity a spirituálnej hĺbky.

Kombinácia sladkých citrusových tónov grepfruitu, bergamotu a mandarínky dokonale povzbudia vaše zmysly. V srdci vône následne ožíva vôňa modrého lotosu, kosatca a fialky. Práve tu parfum odhaľuje svoju duchovnú hĺbku a prepracovanosť.
Základom sú hrejivé tóny santalového dreva a ibištekového semienka, ktoré dodávajú nádych ženskosti, spirituality a kreativity.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 1150
Značka: YAGE
6 €
Kategória: YAGE
Položka bola vypredaná…
yage forbidden orris vzorka
Novinka

V parfumovej vode Forbidden Orris sa stretáva elegancia s dávkou duchovnej hĺbky. S každou ďalšou aplikáciou vás obklopí vôňa, ktorá prebudí nie len zmysly, ale aj dušu. Vydajte sa na cestu plnú hravej ženskej energie, kreativity a spirituality.

Hlava: grapefruit, bergamot, mandarínka
Srdce: 
modrý lotos, kosatec, fialka  
Základ: 
santalové drevo, semienka ibišteku

 

Veľkosť: VZORKA 1,7ml


Objavte príbeh YAGE FORBIDDEN ORRIS

Isabella, talentovaná umelkyňa objavila vo sne inšpiráciu pre svoje obrazy. Sladké citrusové vône tancovali a povzbudzovali jej zmysly. Bola odhodlaná tieto vnemy zachytiť a vyjadriť ich farbami na plátne.

Jej sen bol zdrojom umeleckej motivácie a hneď po prebudení utekala do svojej záhrady, kde túžila opäť oživiť svoje emócie. Vo sne cítila hlboký pocit ženskosti, akoby v ňom bol kľúč k jej tvorivosti a spiritualite. Tieto prvky upokojovali a vyživovali jej dušu.

Isabellin sen slúžil ako pozvánka do sveta, kde sa elegancia prelína s duchovnou hĺbkou. Do sveta vône opojných kvetín, kde každý nádych prebúdza zmysly, vyživuje dušu a prenáša ju do ríše tvorivosti.

Táto vôňa je stelesnením jej sna a vyzýva aj nás, ostatné, aby sme s ňou zdieľali harmóniu a inšpiráciu, ktorú v týchto okamihoch našla.

 

VŠETKY ZLOŽKY
Alcohol Denat., Hibiscus Abelmoschus Seed Oil, Limonene, Triethyl Citrate, Citrus Tangerina Peel Oil, Aqua, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Nymphaea Lotus Flower Extract, Styrax Benzoin Resin Oil, Iris Florentina Root Extract, Citrus Paradisi Peel Oil, Alpha Ionone, Fusanus Spicatus Wood Oil, Linalool, Farnesol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Benzyl Benzoate, Eugenol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Yage Organics vám prináša zmyselnú eko luxusnú starostlivosť  s výrazne vysokým podielom aktívnych látok z výnimočných a vzácnych botanických extraktov, ktoré sú schválené spoločnosťou Cosmos.

Výrobky YAGE sú testované v laboratóriách vo Veľkej Británii-Melbec a v Nemecku-Dr. Straetmans.

Petra vyzbrojená bohatými znalosťami v botanike, neutíchajúcou vášňou pre prírodné ingrediencie a kvalitnou účinnou kozmetikou, prináša roky skúseností a odhodlania transformované do ojedinelých produktov YAGE. Produkty, v ktorých sú vysoko koncentrované prírodné aktívne látky, sa starajú o pleť s viditeľným a dlhodobým výsledkom v nekompromisnej čistej bio kvalite. YAGE produkty vyrábané v Českej republike a Veľkej Británii, s najvzácnejšími a najúčinnejšími prírodnými ingredienciami, sú inšpirované storočnými tradíciami a Matkou prírodou.