YAGE - 10 krokov ku kráse

 

10 krokov ritualov

 

Naše produkty sú navrhnuté podľa kórejskej tradičnej starostlivosti o pleť. V Kórei a ďalších ázijských krajinách prevláda kult krásnej a bezchybnej pleti. Veľký dôraz sa kladie na krásnu a zdravú pleť, ktorý vyústil v dokonalý a najrozvinutejší systém starostlivosti o pleť. Preto sme sa inšpirovali práve Kóreou a očíslovali sme postup, ako používať jednotlivé produkty, aby ste mohli ťažiť z tejto bohatej starodávnej skúsenosti. Predstavte si Yage ako 10krokový rituál, ako oddelené kroky, ktoré sa aplikujú na pleť postupne. Svoj obľúbený produkt môžete kedykoľvek použiť i samostatne, bez toho, aby  ste absolvovali všetky kroky.

 

 

ČIŠTIACA STAROSTLIVOSŤ:

Čištiaca starostlivosť No. 0–2: čistenie prebieha v 3 krokoch: olej na odlíčenie No. 0 (make-up a nečistoty), nasledované čistením pomocou čistiaceho gélu No.1 a záverečnou fázou peelingu a masky No. 2 (maska sa používa len 1–2 krát týždenne).          No.0-1-2-yage

 

PRÍPRAVNÁ STAROSTLIVOSŤ:

Prípravná starostlivosť No. 3–4: keď je pokožka čistá, je pripravená na tonikum No.3 a aktívnu esenciu No.4, ktorá dodáva pokožke hlbokú hydratáciu a antioxidanty pomocou viacmolekulárnej kyseliny hyalurónovej a vitamínu C.

No.3-4-yageAKTÍVNA STAROSTLIVOSŤ:

Aktívna starostlivosť 5-7: teraz je pokožka pripravená prijímať účinné látky a výživu. Sérum No. 5 je možné použiť samostatne priamo na pleť alebo sa môže kombinovať s akýmkoľvek tvárovým olejom No. 6. V dlaniach si vytvoríte vlastný krém na mieru. No. 7 sú vyhradené pre špeciálne produkty, ako sú očné oleje a starostlivosť o problematickú pleť.

 No.5-6-7-yageOCHRANNÁ STAROSTLIVOSŤ:

Ochranné starostlivosť 8-9: Yage hmla No. 8 behom dňa vás osvieži, ale tiež posilní a spevní vašu pokožku a na záver No. 9 BB krém s ochranou proti slnku.

 No.8-9-yage

 

PLEŤOVÁ STAROSTLIVOSŤ NA MIERU:

Tento nový individuálny prístup ponúka neobmedzené množstvo kombinácií. Vyberte si Yage sérum a akýkoľvek Yage pleťový olej a vytvorte si svoju vlastnú unikátnu starostlivosť o pleť. Môžete pridať toľko vzácneho oleja, koľko vaša pleť potrebuje. Týmto spôsobom si môžete navrhnúť dokonalý krém, ktorý rešpektuje práve váš typ pleti a získate tak výhody aktívnych ingrediencií, ktoré sú rozpustné vo vode, a súčasne i vzácnych hydratačných a výživných olejov. Môžete sa pohrať s týmito nekonečnými kombináciami alebo jednoducho použiť produkty tak, ako sú. Pleťové oleje neobsahujú žiadne konzervačné látky!

tovar NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Najlepsie-ceny.sk - Online porovnanie cien.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie