YAGE - 10 krokov ku kráse

 

10 krokov ritualov

 

Naše produkty sú navrhnuté podľa kórejskej tradičnej starostlivosti o pleť. V Kórei a ďalších ázijských krajinách prevláda kult krásnej a bezchybnej pleti. Veľký dôraz sa kladie na krásnu a zdravú pleť, ktorý vyústil v dokonalý a najrozvinutejší systém starostlivosti o pleť. Preto sme sa inšpirovali práve Kóreou a očíslovali sme postup, ako používať jednotlivé produkty, aby ste mohli ťažiť z tejto bohatej starodávnej skúsenosti. Predstavte si Yage ako 10krokový rituál, ako oddelené kroky, ktoré sa aplikujú na pleť postupne. Svoj obľúbený produkt môžete kedykoľvek použiť i samostatne, bez toho, aby  ste absolvovali všetky kroky.

 

 

ČIŠTIACA STAROSTLIVOSŤ:

Čištiaca starostlivosť No. 0–2: čistenie prebieha v 3 krokoch: olej na odlíčenie No. 0 (make-up a nečistoty), nasledované čistením pomocou čistiaceho gélu No.1 a záverečnou fázou peelingu a masky No. 2 (maska sa používa len 1–2 krát týždenne).          No.0-1-2-yage

 

PRÍPRAVNÁ STAROSTLIVOSŤ:

Prípravná starostlivosť No. 3–4: keď je pokožka čistá, je pripravená na tonikum No.3 a aktívnu esenciu No.4, ktorá dodáva pokožke hlbokú hydratáciu a antioxidanty pomocou viacmolekulárnej kyseliny hyalurónovej a vitamínu C.

No.3-4-yageAKTÍVNA STAROSTLIVOSŤ:

Aktívna starostlivosť 5-7: teraz je pokožka pripravená prijímať účinné látky a výživu. Sérum No. 5 je možné použiť samostatne priamo na pleť alebo sa môže kombinovať s akýmkoľvek tvárovým olejom No. 6. V dlaniach si vytvoríte vlastný krém na mieru. No. 7 sú vyhradené pre špeciálne produkty, ako sú očné oleje a starostlivosť o problematickú pleť.

 No.5-6-7-yageOCHRANNÁ STAROSTLIVOSŤ:

Ochranné starostlivosť 8-9: Yage hmla No. 8 behom dňa vás osvieži, ale tiež posilní a spevní vašu pokožku a na záver No. 9 BB krém s ochranou proti slnku.

 No.8-9-yage

 

PLEŤOVÁ STAROSTLIVOSŤ NA MIERU:

Tento nový individuálny prístup ponúka neobmedzené množstvo kombinácií. Vyberte si Yage sérum a akýkoľvek Yage pleťový olej a vytvorte si svoju vlastnú unikátnu starostlivosť o pleť. Môžete pridať toľko vzácneho oleja, koľko vaša pleť potrebuje. Týmto spôsobom si môžete navrhnúť dokonalý krém, ktorý rešpektuje práve váš typ pleti a získate tak výhody aktívnych ingrediencií, ktoré sú rozpustné vo vode, a súčasne i vzácnych hydratačných a výživných olejov. Môžete sa pohrať s týmito nekonečnými kombináciami alebo jednoducho použiť produkty tak, ako sú. Pleťové oleje neobsahujú žiadne konzervačné látky!