Neohodnotené

ENERGY Raw Aguaje tabletky, čistá prírodná kvintesencia 90ks

Uprostred pralesov v povodí juhoamerických riek Amazonka a Orinoko rastie palma moriche (Mauricia flexuosa), jedna z najkrajších paliem na Zemi. Miestni obyvatelia po stáročia veria, že krivky jej kmeňa, kyprosť sperených listov a súmernosť koruny poskytujú skrze jej plody dokonalú esenciu ženskosti a krásy. Vďaka moderným laboratórnym metódam v dnešnej dobe vieme, že tomu tak skutočne je.

Skladom
Kód: 215
Značka: Energy
19,50 €

POPIS:

Uprostred pralesov v povodí juhoamerických riek Amazonka a Orinoko rastie palma moriche (Mauricia flexuosa), jedna z najkrajších paliem na Zemi. 

Miestni obyvatelia po stáročia veria, že krivky jej kmeňa, kyprosť sperených listov a súmernosť koruny poskytujú skrze jej plody dokonalú esenciu ženskosti a krásy. Vďaka moderným laboratórnym metódam v dnešnej dobe vieme, že tomu tak skutočne je.

 • Posvätná palma amazónskych indiánov
 • Veľmi dobre pôsobí pri menopauze
 • Zvyšuje libido u žien, podporuje plodnosť
 • Podporuje nastolenie hormonálnej rovnováhy

Palma aguaje rastie na brehoch riek a v záplavových oblastiach. Pestuje sa v blízkosti dedín aj domov a svojou krásnou dominantou vytvára kúzelné scenérie. Ľudským sídlam dodáva prvok krásy a sviežeho pohybu. V korunách jej stromov hniezdia vzácni vtáci a ako potrava slúži aj mnohým zástupcom živočíšnej ríše, vrátane tapírov a jaguárov.

Okrem dokonalej krásy sú najväčšou vzácnosťou tejto palmy jej plody. Ich zber, ktorý prebieha od decembra do apríla, je doslova miestnou spoločenskou udalosťou. Zbierať plody chodia často spoločne celé dediny. Najodvážnejší mladíci vyliezajú do korún stromov, ktoré často dosahujú výšku až 35 metrov, zatiaľ čo pre ženské a detské zastúpenie je určený skôr zber a triedenie plodov. Prezreté a mierne otlčené sú určené na okamžitú spotrebu v podobe džúsov, marmelád alebo fermentovaného vína. Tie najkvalitnejšie sa spracujú náročnejšie – šetrnou extrakciou a lyofilizáciou do podoby koncentrovaného a veľmi účinného prášku.

ŽENA NIELEN KRÁSNA, ALE AJ ZDRAVÁ

Raw Aguaje obsahuje predovšetkým fytoestrogény, rastlinné látky štruktúrou podobné ženským hormónom. Pomáhajú vyrovnávať prirodzenú hormonálnu hladinu, veľmi dobre pôsobia pri menopauze, zvyšujú libido u žien, podporujú zväčšenie pŕs a správne formovanie bokov. Okrem toho pôsobia proti vypadávaniu vlasov a podporujú ich lesk. U žien pomáha aguaje odstrániť aj migrénu, problémy s pleťou a osteoporózou.

Veľmi významné je množstvo vitamínu A – retinolu, ktorého aguaje obsahuje päťkrát viac než napríklad mrkva. Podporuje správny vývoj buniek, slizníc, kostí a krvotvorby. Je výborným prostriedkom pre tehotné a dojčiace ženy, pretože zlepšuje stav kostí a svalov u detí. Aguaje je bohatá na bielkoviny, karbohydráty, vápnik, vlákninu, fosfor, železo, tiamín, riboflavín, niacín, vitamín C a E.

 

POUŽITIE:

 • Pomáha vyrovnávať prirodzenú hormonálnu hladinu
 • Veľmi dobre pôsobí pri menopauze
 • Zvyšuje libido u žien
 • Podporuje zväčšenie pŕs a správne formovanie postavy
 • Pôsobí proti vypadávaniu vlasov a podporuje ich lesk
 • U žien pomáha odstrániť migrénu, problémy s pleťou a osteoporózou
 • Podporuje správny vývoj buniek, slizníc, kostí a krvotvorby

 

ZLOŽENIE:

Mletý sušený plod aguaje.

Účinné látky: Aguaje obsahuje především fytoestrogeny, rostlinné látky strukturou podobné ženským hormonům. Velmi významné je množství vitaminu A – retinolu, kterého obsahuje 5x více než například mrkev. Aguaje je také bohatá na bílkoviny, karbohydráty, vápník, vlákninu, fosfor, železo, tiamin, riboflavin, niacin, vitamin C a E.

 

DÁVKOVANIE:

1-2 kapsuly 2x denne

 

SKLADOVANIE:

Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25°C

 

UPOZORNENIE:

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojim lekárom! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživové doplnky sa nesmú užívať ako náhrada pestrej stravy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

O značke

Firma ENERGY existuje už viac ako 20 rokov. Ľudský organizmus vníma ako jeden celok. V ňom neexistuje zdravie ani choroba. Iba harmónia a disharmónia. Hľadá príčiny vychýlenia z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním vracia telu prirodzenú silu a vitalitu. Všetky prípravky sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny, s využitím najnovších poznatkov fytoterapie a aromaterapie. Základ ponuky tvoria jedinečné prípravky Regenerácie v Pentagrame. Päť prípravkov, reprezentujúcich päť základných elementov a to: Drevo, Oheň, Zem, Kov a Vodu.  Ako celok sa vzájomne dopĺňajú, vyrovnávajú a spoločne vytvárajú systém na účinnú regeneráciu celého tela.

tovar NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Najlepsie-ceny.sk - Online porovnanie cien.