Neohodnotené

ENERGY Organic Sea Berry olej 30ml

Najcennejším klenotom rakytníka je olej získavaný výhradne zo semien pomocou veľmi šetrnej extrakcie, ktorá zachováva plné spektrum účinných látok. Tie sú navyše v tibetskom rakytníku až v násobne vyšších koncentráciách v porovnaní so sibírskym a európskym druhom. 

Skladom
Kód: 230
Značka: Energy
16,80 €

POPIS:

Najcennejším klenotom rakytníka je olej získavaný výhradne zo semien pomocou veľmi šetrnej extrakcie, ktorá zachováva plné spektrum účinných látok. Tie sú navyše v tibetskom rakytníku až v násobne vyšších koncentráciách v porovnaní so sibírskym a európskym druhom. 

  • Má antidepresívne, antistresové účinky a baktericídne účinky
  • Má vysokoregeneračné schopnosti pri poškodení kože a slizníc
  • Vhodný pri liečbe kožných ochorení, ekzémov a alergií
  • Zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, regeneruje žalúdočnú sliznicu a potláča rozvoj baktérie Helicobacter pyroli
  • Má vynikajúci účinok na termické a chemické popáleniny, omrzliny, preležaniny a ožiarenie
  • Prispieva k dobrej funkcii sliznice očí a úst

Obsahuje prírodný koncentrát vitamínov A, B1, B2, B6, C, D, E, F, K, P (rutín), ďalej karotenoidy, flavonoidy, kyselinu listovú, organické kyseliny, triesloviny a minerálne soli, dôležité esenciálne mastné kyseliny omega-3, -6, -9. Semená sú tiež zdrojom vzácnej kyseliny omega-7, ktorá se inak v prírode vyskytuje veľmi zriedkavo.

Rakytník je veľmi skromný na stanovisko a živiny, jeho užívanie preto výrazne pomáhá pri neprospievaní a nešpecifických problémoch. Urýchľuje a uľahčuje regeneráciu organizmu.

 

ZLOŽENIE:

Olej ze semien rakytníku rešetlákového (Hippophae rhamnoides) – 100 %

 

DÁVKOVANIE:

Dospelí 2-7 kvapiek 1-3x denne, deti do 3 rokov 1-3 kvapky denne

 

SKLADOVANIE:

Skladujte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí!

 

UPOZORNENIE:

Výrobok nie je pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie počas dojčenia a tehotenstva konzultujte so svojim lekárom. Doplnky stravy nie sú určené k náhrade pestrej stravy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

O značke

Firma ENERGY existuje už viac ako 20 rokov. Ľudský organizmus vníma ako jeden celok. V ňom neexistuje zdravie ani choroba. Iba harmónia a disharmónia. Hľadá príčiny vychýlenia z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním vracia telu prirodzenú silu a vitalitu. Všetky prípravky sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny, s využitím najnovších poznatkov fytoterapie a aromaterapie. Základ ponuky tvoria jedinečné prípravky Regenerácie v Pentagrame. Päť prípravkov, reprezentujúcich päť základných elementov a to: Drevo, Oheň, Zem, Kov a Vodu.  Ako celok sa vzájomne dopĺňajú, vyrovnávajú a spoločne vytvárajú systém na účinnú regeneráciu celého tela.

tovar NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Najlepsie-ceny.sk - Online porovnanie cien.