Neohodnotené

ENERGY Organic Sacha Inchi olej 100ml

Amazónia je svet sám v sebe. Najrozmanitejšia a z prírodného hľadiska najbohatšia oblasť na našej planéte. Sacha Inchi je jednou z unikátnych rastlín peruánskej, nižšej a strednej Amazónie.

Skladom
Kód: 224
Značka: Energy
12,30 €

POPIS:

Amazónia je svet sám v sebe. Najrozmanitejšia a z prírodného hľadiska najbohatšia oblasť na našej planéte. Sacha Inchi je jednou z unikátnych rastlín peruánskej, nižšej a strednej Amazónie.

  • Protizápalové účinky
  • Podpora pri liečbe autoimunitných ochorení
  • Zlepšuje stav chorých s Alzheimerovou chorobou a pri migréne
  • Pomáha pri liečbe akné, uhrovitosti, ekzémov, lupienky
  • Posilňuje imunitu pri liečbe rôznych nádorových ochorení
  • Spomaľuje procesy starnutia 

Sacha Inchi je jednou z unikátnych rastlín peruánskej, nižšej a strednej Amazónie. Je popínavá, čiastočne drevnatá, s plodmi výrazne rozdelenými do tvaru hviezdy. V každej z ich častí je semeno, ktoré je neobvykle bohatým zdrojom nevyhnutných a dôležitých nenasýtených mastných kyselín. Najväčšiu časť tukov tvoria mastné kyseliny, z ktorých najdôležitejšie sú tzv. esenciálne mastné kyseliny, teda tie, ktoré si telo nedokáže vytvoriť samo. Tieto látky sa v ňom zúčastňujú na množstve kľúčových procesov. Podľa chemickej charakteristiky rozoznávame skupiny nenasýtených mastných kyselín: omega-3, omega-6 a omega-9. Najvýznamnejšia pre ľudské zdravie je skupina omega-3. Tieto kyseliny sú veľmi dôležitou zložkou prevencie srdcovo-cievnych chorôb. Majú schopnosť zabraňovať tvorbe krvných zrazenín, ktoré môžu byť príčinou infarktu myokardu alebo cievnej mozgovej príhody. Okrem toho majú protizápalové účinky a v dostatočnom množstve pomáhajú pri liečbe autoimunitných ochorení. Omega-6 a omega-9 pôsobia synergicky a posilňujú účinok omega-3 kyselín.


Nedostatok nenasýtených mastných kyselín je v našej populácii všeobecne známy. Olej zo semien Sacha Inchi obsahuje až 90% nenasytených mastných kyselín zastúpených v ideálnom pomere a dosahujúcich mimoriadne vysokú schopnosť vstrebávania – 96%. Podiel omega-3 kyselín je pritom najmenej 48%, čo je 13-krát viac, než obsahuje napríklad losos. Okrem týchto kyselín je olej zdrojom bielkovín, jódu alebo vitamínov A a E.

Sacha Inchi je ideálna na užívanie kdekoľvek, akokoľvek a v akomkoľvek veku. Od najmenších detí po seniorov, svojimi blahodárnymi účinkami prospieva aj tehotným ženám. Vďaka jemnej orieškovej chuti sa dá príjmene užívať nielen priamo, ale ľahko sa stane vhodným doplnkom akejkoľvek studenej kuchyne.

 

ZLOŽENIE:

100 ml, olej zo semien Sacha Inchi (Plukenetia volubilis) - 100%.

 

DÁVKOVANIE:

1 čajová lyžička denne. Najlepšie ráno nalačno alebo v priebehu dňa ako súčasť studenej kuchyne.

 

SKLADOVANIE:

Skladujte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí!

 

UPOZORNENIE:

Výrobok nie je pre deti do 3 rokov! Užívanie počas tehotenstva a kojenia konzultujte so svojim lekárom. Doplnky stravy nie sú určené k náhrade pestrej stravy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

O značke

Firma ENERGY existuje už viac ako 20 rokov. Ľudský organizmus vníma ako jeden celok. V ňom neexistuje zdravie ani choroba. Iba harmónia a disharmónia. Hľadá príčiny vychýlenia z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním vracia telu prirodzenú silu a vitalitu. Všetky prípravky sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny, s využitím najnovších poznatkov fytoterapie a aromaterapie. Základ ponuky tvoria jedinečné prípravky Regenerácie v Pentagrame. Päť prípravkov, reprezentujúcich päť základných elementov a to: Drevo, Oheň, Zem, Kov a Vodu.  Ako celok sa vzájomne dopĺňajú, vyrovnávajú a spoločne vytvárajú systém na účinnú regeneráciu celého tela.

tovar NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Najlepsie-ceny.sk - Online porovnanie cien.