Neohodnotené

ENERGY Hawaii Spirulina tabletky čistá prírodná kvintesencia 200ks

V čistej morskej vode, uprostred panenskej prírody Havajských ostrovov, získavame tú najlepšiu spirulinu na svete. Iba havajská spirulina obsahuje takmer dvojnásobné množstvo biologicky prospešných látok v porovnaní s akoukoľvek inou spirulinou a približne 30 nutrientov, ktoré ostatné spiruliny neobsahujú vôbec. Je najlepším zdrojom rastlinných, dobre vstrebateľných bielkovín

Skladom
Kód: 197
Značka: Energy
19,50 €

POPIS:

V čistej morskej vode, uprostred panenskej prírody Havajských ostrovov, získavame tú najlepšiu spirulinu na svete. Iba havajská spirulina obsahuje takmer dvojnásobné množstvo biologicky prospešných látok v porovnaní s akoukoľvek inou spirulinou a približne 30 nutrientov, ktoré ostatné spiruliny neobsahujú vôbec.Je najlepším zdrojom rastlinných, dobre vstrebateľných bielkovín  (až 70% obsahu pri 80% schopnosti vstrebávania).

HAWAII SPIRULINA je bohatá na rastlinné bielkoviny, beta-karotén, železo, vitamín B12, vzácnu esenciálnu mastnú kyselinu GLA a ponúka pozoruhodnou škálu vitamínov, minerálov a živín.

 • Obsahovo najkomplexnejšia Spirulina
 • Jemná detoxikácia
 • Cholesterol, nadváha, cukrovka, krvný obraz

Jej absolútna výnimočnosť spočíva v jedinečnom prostredí, kde zaliata slnkom pomaly rastie a silnie, aby prostredníctvom načerpanej energie a svojho unikátneho zloženia pomáhala zdraviu a vitalite nášho tela. Ponúka pozoruhodnú škálu vitamínov, minerálov a živín. Hawaii Spirulina rýchlo obnovuje výkonnosť tela a regeneruje organizmus pri vysokej záťaži, takže ju môžeme ponúknuť nielen na doplnenie síl, ale aj použiť na zachovanie mladistvého tela aj ducha. Jej rejuvenilizačné účinky pomáhajú udržať vysokú schopnosť adaptability tela aj v momentoch nesprávnej životosprávy (alkohol, nezdravé párty…). Predstavuje jeden z najlepších variantov harmonizácie pri celkovom vykoľajení organizmu, ktoré sa prejavuje mnohými problémami s neštandardnými zdravotnými prejavmi a nejednoznačnými chorobami.

Hawaii Spirulina pôsobí predovšetkým na oblasti orgánov a energetické dráhy, ktoré pomáhajú pri obnove, výkonnosti tela a regenerácii organizmu – pečene, žlčníka, osrdcovníka a troch ohnísk, žalúdka a sleziny.

 

ZLOŽENIE:

Spirulina (Arhrospira platensis) 492,5 mg, oxid kremičitý, inulín 2 mg, horečnaté soli mastných kyselín

 

POUŽITIE:

 • Optimalizuje pohyb stravy cez tráviaci trakt, zlepšuje pocit sýtosti
 • Pomáha kontrolovať telesnú hmotnosť, budovať prirodzený svalový potenciál
 • Je dokonalou výživou pri vysokej pracovnej záťaži, strese a športovom výkone
 • Stabilizuje hladinu krvného cukru
 • Dodáva potrebné minerály, vitamíny a živiny
 • Zvyšuje tvorbu laktobacilov a tým zlepšuje črevnú mikroflóru
 • Významne podporuje obranyschopnosť organizmu
 • Stimuluje lymfatický systém
 • Je bohatá na nukleové kyseliny (RNA/DNA), ktoré sú dôležité pre regeneráciu buniek a majú vplyv na proces starnutia a opotrebovania organizmu
 • Urýchľuje hojenie rán
 • Obsahuje železo, ktoré má vplyv na tvorbu červených krviniek a hemoglobínu – priaznivo pôsobí na transport kyslíka, znižuje únavu a pocit vyčerpania
 • Efektívne odbúrava nežiadúce toxické látky a prirodzenými cestami ich odvádza z tela
 • Podporuje mozgovú činnosť a schopnosť sústrediť sa

 

DÁVKOVANIE:

2 tabletky 1-3 x denne.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pri užívaní tohto produktu je nevyhnutné dodržiavať dostatočný pitný režim.

Po 3 týždňoch užívania je nevyhnutná 1 týždeň prestávka.

 

SKLADOVANIE:

Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25°C

 

UPOZORNENIE:

Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy!
Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Výrobok nie je určený pre osoby precitlivené na chlorofyl. Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

O značke

Firma ENERGY existuje už viac ako 20 rokov. Ľudský organizmus vníma ako jeden celok. V ňom neexistuje zdravie ani choroba. Iba harmónia a disharmónia. Hľadá príčiny vychýlenia z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním vracia telu prirodzenú silu a vitalitu. Všetky prípravky sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny, s využitím najnovších poznatkov fytoterapie a aromaterapie. Základ ponuky tvoria jedinečné prípravky Regenerácie v Pentagrame. Päť prípravkov, reprezentujúcich päť základných elementov a to: Drevo, Oheň, Zem, Kov a Vodu.  Ako celok sa vzájomne dopĺňajú, vyrovnávajú a spoločne vytvárajú systém na účinnú regeneráciu celého tela.

tovar NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Najlepsie-ceny.sk - Online porovnanie cien.