Neohodnotené

ENERGY Barley Juice tabletky mladý jačmeň, čistá prírodná kvintesencia 200ks

Tibetská náhorná plošina, krajina ľadovcových vôd, krištáľových bystrín a čistého horského vzduchu je miestom, kde z rastliniek mladého jačmeňa v období jeho raného rastu pripravujeme jeden z najhodnotnejších extraktov. Obsahuje celé spektrum prírodných vitamínov, viac než 20 živých enzýmov a širokú škálu minerálov, ktoré organizmus využije ľahko a v najvyššej možnej miere. 

Skladom
Kód: 200
Značka: Energy
19,50 €

POPIS:

Tibetská náhorná plošina, krajina ľadovcových vôd, krištáľových bystrín a čistého horského vzduchu je miestom, kde z rastliniek mladého jačmeňa v období jeho raného rastu pripravujeme jeden z najhodnotnejších extraktov. Obsahuje celé spektrum prírodných vitamínov, viac než 20 živých enzýmov a širokú škálu minerálov, ktoré organizmus využije ľahko a v najvyššej možnej miere. 

 • Tibetský mladý jačmeň
 • Jemná detoxikácia, odkyslenie
 • Zápaly vnútorných orgánov
 • Kožné problémy
 • Telesné pachy
 • Redukcia hmotnosti

Barley juice je takmer pravým opakom Chlorelly. Svojou dravosťou mladého osiva nám prakticky ihneď dodáva aktívnu energiu. Jeho pôsobenia je však časovo dosť obmedzené. Barley juice sa správa podobne ako liatinové kachle: okamžite sa rozpália, ale po vyhasnutí veľmi rýchlo vychladnú. Účinok Barley juice je teda veľmi silný, rýchly, ale krátkodobý. Barley juice využívame na okamžité zvýšenie použiteľnej energie (šport, aktívna dovolenka, náročné spoločenské večery). 

Prípravok v podobe tabliet sa ľahko užíva a je určený pre všetkých, ktorí hľadajú rýchle a komfortné riešenie.

Barley juice ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy žalúdka, pankreasu a sleziny, tenkého a hrubého čreva, pečene, žlčníka, srdca, osrdcovníka a troch ohnísk.

Barley Juice je veľmi dobrý pri jarných očistných pôstoch, diétach a uplatňuje sa aj pri redukcii hmotnosti. Ako silný antioxidant chráni telo pred účinkami voľných radikálov a rôznych typov škodlivého žiarenia (UV, RTG), regeneruje kožu po ožiarení. Je dobrou voľbou pri prevencii aj ako doplnok pri liečbe rakoviny. Normalizuje hladinu cukrov v krvi a priaznivo pôsobí na pankreas, vďaka čomu je vhodný pre diabetikov. Pôsobí proti chudokrvnosti, celkovo čistí krv a zlepšuje krvný obraz. Vďaka protizápalovému pôsobeniu sa môže použiť pri liečbe mnohých kožných chorôb – akné, alergické vyrážky, škvrny, ale aj pri liečbe chronických zápalových ochorení vnútorných orgánov (pečeň, srdce, pľúca, atď.).

 

POUŽITIE:

 • Priaznivo pôsobí na jemnú detoxikáciu organizmu
 • Podporuje metabolizmus, znižuje kyslosť vnútorného prostredia
 • Znižuje riziko vzniku civilizačných chorôb
 • Pomáha pri poruchách trávenia a zažívacích ťažkostí
 • Pôsobí proti vnútorným a vonkajším zápalom
 • Vylepšuje kvalitu krvi a krvný obraz, podporuje tvorbu krvných buniek a zlepšuje zásobovanie tkanív kyslíkom
 • Normalizuje hladinu cukru v krvi (vhodný pre diabetikov)
 • Pôsobí priaznivo na hormonálny systém, vhodný je v klimaktériu a aj na prípravu tela na tehotenstvo
 • Uplatňuje sa pri mnohých kožných ochoreniach (akné, alergické vyrážky, škvrny) a poraneniach (popáleniny)
 • Urýchľuje hojenie rán, podporuje regeneráciu kože a slizníc, chráni pokožku pred škodlivými druhmi žiarenia
 • Spomaľuje starnutie buniek
 • Dlhodobo zlepšuje psychiku a rýchlosť reakcií
 • Povzbudzuje a osviežuje organizmus, celkovo zlepšuje kondíciu
 • Znižuje telesné pachy, osviežuje dych

 

ZLOŽENIE:

Šťava z listov mladého jačmeňa v prášku. Tento extrakt zo zeleného jačmeňa, vďaka šetrnému spracovaniu obsahuje viac než 20 aktívnych enzýmov (cytochromoxidázu, superoxiddismutázu, transhydrogenázu a další), chlorofyl, vitamíny a dokonalý výber minerálov a stopových prvkov v organickej, dobre využiteľnej  kvalite.

 

DÁVKOVANIE:

2 tabletky 1-3 x denne - najlepšie nalačno, teda 30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle. Zachovajte najmenej hodinový odstup od užitia klasických liekov.

Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

 

SKLADOVANIE:

Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25°C

 

UPOZORNENIE:

Výrobok nie je určený pre osoby precitlivené na jačmeň. Nie je vhodné pre fenylketonurikov. Nie je určené pre deti. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

O značke

Firma ENERGY existuje už viac ako 20 rokov. Ľudský organizmus vníma ako jeden celok. V ňom neexistuje zdravie ani choroba. Iba harmónia a disharmónia. Hľadá príčiny vychýlenia z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním vracia telu prirodzenú silu a vitalitu. Všetky prípravky sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny, s využitím najnovších poznatkov fytoterapie a aromaterapie. Základ ponuky tvoria jedinečné prípravky Regenerácie v Pentagrame. Päť prípravkov, reprezentujúcich päť základných elementov a to: Drevo, Oheň, Zem, Kov a Vodu.  Ako celok sa vzájomne dopĺňajú, vyrovnávajú a spoločne vytvárajú systém na účinnú regeneráciu celého tela.

tovar NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Najlepsie-ceny.sk - Online porovnanie cien.