Neohodnotené

ENERGY Ruticelit regeneračný krém 50ml

Ruticelit je bioinformačný regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Súčasťou krému sú vysokoúčinné látky ako lipozómy, AHA kyseliny, vitamíny. Ruticelit obsahuje výťažky z rašeliny, ktoré majú protizápalový účinok. Pôsobí na pevnosť a elastickosť ciev a cievnych kapilár.

Skladom
Kód: 129
Značka: Energy
14,70 €

POPIS:

Ruticelit je bioinformačný regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Súčasťou krému sú vysokoúčinné látky ako lipozómy, AHA kyseliny, vitamíny. Ruticelit obsahuje výťažky z rašeliny, ktoré majú protizápalový účinok. Je známy svojím pôsobením na pevnosť a elastickosť ciev a cievnych kapilár.

 • Kŕčové žily, hemoroidy, popraskané žilky a hnisavé kožné ochorenia
 • Tepelné poškodenie kože, ochrana pokožky
 • Suchý dráždivý kašeľ
 • Bolesti hlavy, zápaly nervov, poruchy vnímania
 • Podpora činnosti srdca, sleziny a pankreasu
 • Psychické ťažkosti

Ruticelit je bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Výskum potvrdil protizápalový a protinádorový účinok výťažkov z rašeliny, ktoré sú okrem iných látok obsiahnuté v jej lipozómoch. Tento účinok ovplyvňuje najmä energetickú dráhu srdca, sleziny, pankreasu, hrubého čreva, pečene a obličiek. Obsahuje výťažky látok, ktoré majú protizápalový a protinádorový účinok a silné protiplesňové účinky.

 

POUŽITIE:

 • Zlepšenie pružnosti a pevnosti ciev a cievnych kapilár: kŕčové žily, hemoroidy a povrchové popraskané žilky, ochrana cievneho systému u diabetikov, prevencia vzniku krvných zrazenín a urýchlenie vstrebania krvných podliatín
 • Podpora prekrvovania, zásobenie tkanív kyslíkom a odvod metabolických splodín (napr. kyselina mliečna), prevencia celulitídy
 • Svalové kŕče, bolesti svalov a šliach, regenerácia natiahnutých svalov
 • Popáleniny, opareniny, preležaniny, spareniny, a pod., všetky nedostatočne prekrvené zle sa hojace rany
 • Regenerácia pokožky, prevencia vzniku vrások a predčasného starnutia kože, ošetrenie kože po opaľovaní
 • Bolesti hlavy, psychické napätie, stres a nervozita
 • Zápalové stavy a obrny nervov, bolesti, mravčanie, poruchy citlivosti
 • Zlepšenie funkcie srdca, týmusu, sleziny a pankreasu

 

ZLOŽENIE:

Sofora japonská, Ríbezľa čierna, Zlatobyľ obyčajná, Krvavec lekársky, Ruta voňavá, Pohánka jedlá, Ginko dvojlaločné, Vilín virginský, Praslička roľná, Arnika horská, Pagaštan konský, Ľubovník bodkovaný, Kostihoj lekársky, Komonica lekárska, Nechtík lekársky, Bôľhoj lekársky.

Krém ďalej obsahuje éterické oleje, ako napr. myšochvostový a levanduľový, ľanový, sójový, ricínový, sezamový a peruánsky balzam, bioinformácie rastlín, húb a kameňov – fluoritu, antimonitu, malachitu, purpuritu, galenitu, adamitu, kobaltokaclitu, chalkopyritu a disténu.

 

APLIKÁCIA:

Ruticelit aplikácia

 

Hlavné oblasti aplikácie:

Krém aplikujeme lokálne na problematické miesta vo veľmi tenkej vrstve 1-3x denne. Ľahko sa rozotiera a zmýva vodou. Ďalšie aplikácie sú možné nad miesta uloženia orgánov alebo na oblasť ich reflexných zón a energetických dráh.

Pri menších deťoch (cca do 2 rokov) odporúčame použiť buď veľmi jemnú vrstvu krému, alebo ešte lepšie - použiť krém do kúpeľa. Rozotrieť ho na vlastných rukách a ruky umyť vo vode, v ktorej sa bude dieťatko kúpať.

Pri vážnych zdravotných problémoch sa vždy poraďte s lekárom. V prípade prechodného zhoršenia problémov ide o spätný regeneračný proces – tzv. reverznú reakciu. Tento jav je pozitívny a dá sa ovplyvniť znížením početnosti aplikácií  a zvýšením príjmu tekutín. V podobných prípadoch odporúčame konzultáciu s poradcom alebo terapeutom.

 

SKLADOVANIE:

Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25oC, chráňte pred mrazom.

 

UPOZORNENIE:

Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

O značke

Firma ENERGY existuje už viac ako 20 rokov. Ľudský organizmus vníma ako jeden celok. V ňom neexistuje zdravie ani choroba. Iba harmónia a disharmónia. Hľadá príčiny vychýlenia z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním vracia telu prirodzenú silu a vitalitu. Všetky prípravky sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny, s využitím najnovších poznatkov fytoterapie a aromaterapie. Základ ponuky tvoria jedinečné prípravky Regenerácie v Pentagrame. Päť prípravkov, reprezentujúcich päť základných elementov a to: Drevo, Oheň, Zem, Kov a Vodu.  Ako celok sa vzájomne dopĺňajú, vyrovnávajú a spoločne vytvárajú systém na účinnú regeneráciu celého tela.

tovar NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Najlepsie-ceny.sk - Online porovnanie cien.