Neohodnotené

ENERGY Cytovital regeneračný krém 50ml

Cytovital je bioinformačný regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Súčasťou krému sú vysoko účinné látky ako lipozómy, AHA kyseliny, vitamíny či výťažky z rašeliny. Cytovital je určený na harmonizáciu hormonálneho systému, výživu kože a jej regeneráciu.

Skladom
Kód: 130
Značka: Energy
14,70 €

POPIS:

Cytovital je bioinformačný regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Súčasťou krému sú vysoko účinné látky ako lipozómy, AHA kyseliny, vitamíny či výťažky z rašeliny. Hlavná sila celého komplexu je sústredená na harmonizáciu hormonálneho systému, výživu kože a jej regeneráciu.

 • Regenerácia, hojenie a omladenie pokožky
 • Hormonálny systém
 • Štítna žľaza
 • Celulitída
 • Podpora činnosti vaječníkov pri neplodnosti
 • Podporuje empatiu a harmóniu

Cytovital obsahuje komplex biologicky aktívnych látok rastlín, minerálov a bioinformácií možno ho využiť na harmonizáciu energetických dráh pri problémoch s hormonálnym systémom, so srdcom, na regeneráciu detoxikáciu buniek, pri silnom poškodení kože, napríklad jazvami, reznými ranami, odreninami, celulitídou, rôznym žiarením, ohňom, plesňami, zápalmi, oparmi, podporne tiež pôsobí pri vitiligusklerodermiicukrovke, pri zlej činnosti nadobličiek a pre onkologicky chorých pri ožarovaní na rýchlejšiu regeneráciu tkanív a pokožky. Odporúčame zvonku na cysty, pri svrbení pokožky a ako antioxidačnú ochranu proti voľným radikálom. Preparát je tiež vhodný na podporu činnosti vaječníkov pri neplodnosti a na podporu správnej činnosti štítnej žľazy. Pri odtučňovacej kúre ho súčasne s Gynexom aplikujeme zvonku na oblasť štítnej žľazy. Výborná je intenzívna regeneračná pleťová maska. Vďaka humátom, výťažku zo sladkovky, ďumbiera a dracény má Cytovital výrazné protizápalové a hojivé účinky.

 

POUŽITIE:

 • Regenerácia, hydratácia a omladnutie kože, prevencia vrások, pigmentové škvrny, strie
 • Ochrana proti účinku UV žiarenia a voľných radikálov
 • Kožné výrastky, podkožné cysty a lipómy
 • Prevencia celulitídy
 • Hojenie rán (chrasty, odreniny), obmedzenie vzniku jaziev a podpora ich estetického vzhľadu
 • Harmonizácia činnosti štítnej žľazy a systému žliaz s vnútorným vylučovaním
 • Cysty na vaječníkoch, štítnej žľaze a v prsiach, myómy na maternici, kvasinkové infekcie v pošve, atrofický zápal pošvového vchodu, úprava nepravidelnej a bolestivej menštruácii
 • Zvýšenie pravdepodobnosti počatia, zlepšenie funkcie reprodukčných orgánov
 • Ochrana kože proti poškodeniu pri rádioterapii

 

ZLOŽENIE:

Vanilka pravá, Levanduľa lekárska, Kokorík mnohokvetý, Sladkovka hladkoplodá, Fenikel obyčajný, Pupečník asijský, Fagara, Ďumbier lekársky, Bedrovník aníz, Muira puama, Leuzea žltkastá, Pyštek obyčajný, Šišak bajkalský, Dračinec dračí (Draceana draco).

Cytovital ďalej obsahuje rastlinné živice, ako napríklad kadidlo, myrhu, damaru, ktoré sú známe svojimi regeneračnými, protizápalovými a protiplesňovými účinkami, tiež kyselinu jantárovú a špeciálne druhy biologických výťažkov ako je vermezín a helixín. Prítomné sú tiež vitamíny A, E, lecitín, vysoko biologicky aktívne energíny, rastlinné oleje (konopný, podzemnicový, makový, ľanový, sezamový, ricínový), silice (jantárová, gerániová, ďumbierová, kardamomová, levanduľová, tujová, afrikánová), výťažky z rašeliny a bioinformácie z nerastov (olivínu, antimonitu, purpuritu) a ďalších prírodných látok.

 

APLIKÁCIA:

Cytovital aplikácia

 

Hlavné oblasti aplikácie:

Krém aplikujeme lokálne na problematické miesta vo veľmi tenkej vrstve 1-3x denne. Ľahko sa rozotiera a zmýva vodou. Ďalšie aplikácie sú možné nad miesta uloženia orgánov alebo na oblasť ich reflexných zón a energetických dráh.

Pri menších deťoch (cca do 2 rokov) odporúčame použiť buď veľmi jemnú vrstvu krému, alebo ešte lepšie - použiť krém do kúpeľa. Rozotrieť ho na vlastných rukách a ruky umyť vo vode, v ktorej sa bude dieťatko kúpať.

Pri vážnych zdravotných problémoch sa vždy poraďte s lekárom. V prípade prechodného zhoršenia problémov ide o spätný regeneračný proces – tzv. reverznú reakciu. Tento jav je pozitívny a dá sa ovplyvniť znížením početnosti aplikácií  a zvýšením príjmu tekutín. V podobných prípadoch odporúčame konzultáciu s poradcom alebo terapeutom.

 

SKLADOVANIE:

Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25oC, chráňte pred mrazom.

 

UPOZORNENIE:

Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

O značke

Firma ENERGY existuje už viac ako 20 rokov. Ľudský organizmus vníma ako jeden celok. V ňom neexistuje zdravie ani choroba. Iba harmónia a disharmónia. Hľadá príčiny vychýlenia z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním vracia telu prirodzenú silu a vitalitu. Všetky prípravky sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny, s využitím najnovších poznatkov fytoterapie a aromaterapie. Základ ponuky tvoria jedinečné prípravky Regenerácie v Pentagrame. Päť prípravkov, reprezentujúcich päť základných elementov a to: Drevo, Oheň, Zem, Kov a Vodu.  Ako celok sa vzájomne dopĺňajú, vyrovnávajú a spoločne vytvárajú systém na účinnú regeneráciu celého tela.

tovar NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Najlepsie-ceny.sk - Online porovnanie cien.