Neohodnotené

ENERGY Regalen 30ml

Regalen je vysokokoncentrovaný prípravok obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe. Detoxikuje organizmus od škodlivých látok, podporuje správnu funkciu tráviaceho systému a pomáha pri alergiách.

Skladom
Kód: 113
Značka: Energy
21,60 €

POPIS:

Ide o vysokokoncentrovaný prípravok obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe. Detoxikuje organizmus od škodlivých látok, podporuje správnu funkciu tráviaceho systému a pomáha pri alergiách.

 • Detoxikácia organizmu
 • Zažívacie potiaže, poruchy trávenia
 • Regenerácia pečene
 • Poruchy funkcie žlčníka
 • Kožné problémy, ekzémy, lupienka (psoriáza)
 • Alergia, astma

Regalen má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Dá sa využiť pri liečbe porúch zažívania súvisiacich buď so zhoršenou činnosťou tráviacich orgánov (napr. nedostatočná tvorba tráviacich štiav), alebo zlou životosprávou (prejedanie sa, nepravidelná strava, množstvo tuku v potrave). Vďaka vysokému obsahu horčiny výrazne podporuje trávenie a pomáha telu zbavovať sa odpadových látok. Tento prípravok sa súčasne dá použiť na dôkladnú celkovú detoxikáciu tela – krvi, tkanív a tráviaceho systému. Vzhľadom na to, že Regalen stimuluje činnosť orgánov, ktoré súvisia so spracovaním a odstraňovaním toxických látok z tela (pečeň a črevá), je veľmi vhodným prípravkom pri jarných očistných kúrach. Zlepšením činnosti pečene priaznivo ovplyvňuje aj všetky ostatné fyziologické procesy v tele. Regalen je veľmi vhodný aj pri riešení všetkých alergických stavov (prejavy na koži a v systémoch tela), ktoré spôsobuje práve nedostatočná funkcia pečene a žlčníka, a zhoršená schopnosť tela zbavovať sa škodlivých látok. Regalen pomáha pri celkovej regenerácii buniek a tkanív, pretože odstraňuje toxické zaťaženie organizmu. Harmonizuje energetické dráhy pečene, žlčníka, hrubého čreva a troch žiaričov.

 

POUŽITIE REGALENU:

 • vykazuje silné detoxikačné a antioxidačné účinky; vďaka vysokému obsahu horčiny ovplyvňuje metabolizmus a zažívanie, odstraňuje z tela jedy, parazity, plesne a odpadové látky
 • upravuje zažívacie procesy, trávenie a správne vstrebávanie živín, vitamínov a minerálov, pomáha pri nechutenstve, pálení záhy, pocitoch plnosti, nadúvaní, dráždivom hrubom čreve, pri žalúdočnej nevoľnosti a zápachu z úst
 • účinne regeneruje pečeň po žltačke, infekčnej mononukleóze, pri poškodení alkoholom, toxínmi alebo liekmi, je vhodný pri pečeňovej steatóze – stukovatenie pečene, stimuluje činnosť žlčníka a tvorbu žlče, slúži ako prevencia zápalov žlčníka a tvorby žlčových kameňov
 • pomáha pri problémoch kože – ekzémy, kožné vyrážky, akné, lupienka (psoriáza)
 • pôsobí priaznivo pri alergiách – prachových, peľových a pri astme
 • zlepšuje činnosť srdca a krvného obehu, čistí krv
 • znižuje hladinu cholesterolu a upravuje jeho metabolizmus
 • osvedčuje sa pri únavovom syndróme, psychickom a fyzickom vyčerpaní, pri migrénach, bolesti hlavy v oblasti čela, spánkov a vlasových korienkov
 • zmierňuje príznaky premenštruačného syndrómu a upravuje menštruačný cyklus (najmä pri vynechávaní a pri bolestivej menštruácii)
 • podporuje obnovu a výživu chrupaviek a väziva (šľachy a väzy)
 • pomáha pri únave a ochorení očí
 • podporuje imunitu a pôsobí preventívne proti nádorovým ochoreniam

 

POUŽITIE REGALENU Z HĽADISKA PSYCHIKY:

 • podráždenosť a impulzívne konanie, výbušnosť, výbuchy hnevu a zúrivosti, chronická nespokojnosť spojená s pocitmi nespravodlivosti, plačlivosť a časté stavy neadekvátneho dojatia, precitlivenosť na hluk a potláčanie emócií
 • Regalen pomáha človeku uvoľniť sa a slobodne vyjadriť svoje naozajstné pocity, búra vnútorné zábrany a zároveň učí rozpoznávať hranice.

Na dosiahnutie väčšieho účinku odporúčame kombinovať Regalen s krémom Protektin z Pentagramu® krémov (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).

 

ZLOŽENIE:

Repík lekársky, Lastovičník väčší, Lipkavec krížatý, Horec žltý, Bedrovník obyčajný, Skorocel kopijovitý, Nátržník vzpriamený, Silymarín z pestreca mariánskeho, Púpava lekárska,    

Veronika lekárska, Lomikameň zrnitý, Jablčník obyčajný, Palina abrotanová, Zanthoxylum piperitum (fagara). Regalen ďalej obsahuje éterické oleje (napr. kardamómový, škoricový a gerániový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. malachitu a bizmutu).

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE A SPÔSOB PODÁVANIA:

Pre dospelých 2-7 kvapiek 1-3xdenne. Pre deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, pre deti od 3 rokov 2 kvapky za deň. (7 kvapiek = 0,35ml). Pred použitím dôkladne pretrepte (21x), informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je vhodné zvýšiť pri regeneračnej kúre príjem tekutín. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku! Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba znížiť dávkovanie, kým zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestávať v užívaní prípravku pri reverznej reakcii (nepríjemný stav, napr. bolesti hlavy, prechodné zhoršenie príznakov), pretože ide o spätný regeneračný proces, pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je príznakom pozitívnej regeneračnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie!

Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom!

Neprekračujte odporúčané dávkovanie!

 

UPOZORNENIE:

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Uschovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25°C.Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

O značke

Firma ENERGY existuje už viac ako 20 rokov. Ľudský organizmus vníma ako jeden celok. V ňom neexistuje zdravie ani choroba. Iba harmónia a disharmónia. Hľadá príčiny vychýlenia z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním vracia telu prirodzenú silu a vitalitu. Všetky prípravky sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny, s využitím najnovších poznatkov fytoterapie a aromaterapie. Základ ponuky tvoria jedinečné prípravky Regenerácie v Pentagrame. Päť prípravkov, reprezentujúcich päť základných elementov a to: Drevo, Oheň, Zem, Kov a Vodu.  Ako celok sa vzájomne dopĺňajú, vyrovnávajú a spoločne vytvárajú systém na účinnú regeneráciu celého tela.

tovar NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Najlepsie-ceny.sk - Online porovnanie cien.