Neohodnotené

ENERGY Gynex 30ml

Gynex je vysoko koncentrovaný prípravok, ktorý obsahuje bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe. Upravuje predovšetkým činnosť hormonálneho systému, uplatňuje sa v prípade gynekologických ťažkostí a ďalších porúch súvisiacich so žľazami s vnútorným vylučovaním.

Skladom
Kód: 119
Značka: Energy
21,60 €

POPIS:

Ide o vysoko koncentrovaný prípravok, ktorý obsahuje bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe. Upravuje predovšetkým činnosť hormonálneho systému, uplatňuje sa v prípade gynekologických ťažkostí a ďalších porúch súvisiacich so žľazami s vnútorným vylučovaním. Stabilizuje psychiku.

 • Ochorenia a poruchy hormonálneho systému vrátane štítnej žľazy
 • Poruchy cyklu, premenštruačné tenzie
 • Gynekologické zápaly
 • Mužská a ženská neplodnosť
 • Klimaktérium
 • Vaječníkové cysty, bolesti prsníkov
 • Psychické ťažkosti

Gynex má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Celkovo vyrovnáva výkyvy organizmu na psychickej a hormonálnej úrovni, u mužov aj žien. Ochraňuje vlákna nervových buniek a harmonizuje činnosť žliaz s vnútorným vylučovaním prostredníctvom pôsobenia na hypofýzu – žľazu, ktorá riadi činnosť všetkých ostatných. Vysoký obsah prírodných fytohormónov (rastlinné látky hormonálnej povahy) v Gynexe má výraznú schopnosť detoxikovať telo predovšetkým od toxických chemických látok, ktoré sa ukladajú v tukovom tkanive. Takto pôsobí na organizmus dlhodobo. Fytohormóny pomáhajú predchádzať infekciám, srdcovým ochoreniam a osteoporóze. Gynex zlepšuje funkciu a zaisťuje ochranu kože a všetkých slizníc, ktoré vystielajú povrch vnútorných orgánov (pľúca, žalúdok, črevá...), čím posilňuje ochrannú bariéru tela pri kontakte s vonkajším prostredím, a celkovo zvyšuje imunitu. Gynex má veľmi dobrý vplyv na podporu plodnosti oboch pohlaví. Gynex harmonizuje predovšetkým energetické dráhy počatia, troch žiaričov, sleziny a žalúdka.

 

POUŽITIE GYNEXU:

 • podporuje detoxikáciu tela, má antioxidačné a regeneračné účinky
 • harmonizuje hormonálny systém, a tým upravuje napr. činnosť štítnej žľazy
 • posilňuje obranyschopnosť organizmu
 • je vhodný pri ženskej aj mužskej neplodnosti
 • upravuje menštruačný cyklus, predchádza bolestivej, nepravidelnej či silnej menštruácii a premenštruačnému syndrómu
 • pomáha pri gynekologických zápaloch, kvasinkových infekciách
 • má pozitívny vplyv v prípade vaječníkových cýst a ochorenia prsníkov, preventívne pôsobí proti rakovine prsníka a maternice
 • v období menopauzy stabilizuje psychiku, pôsobí proti nervozite, znižuje návaly horúčavy a potenia
 • preventívne zabraňuje rozvoju osteoporózy
 • pôsobí proti vypadávaniu vlasov
 • je perspektívny ako doplnok pri liečbe roztrúsenej sklerózy
 • zlepšuje zdravotný stav u diabetických pacientov
 • stabilizuje psychiku, eliminuje negatívne účinky stresu a zlepšuje energetický stav organizmu; posilňuje organizmus pri fyzickom a duševnom vyčerpaní, pri žalúdočných neurózach, depresii a problémoch s adaptáciou na nové podmienky
 • zlepšuje stav kože, slizníc a pľúc, má ochranný vplyv na cievny systém
 • u detí s ĽMD (ľahká mozgová dysfunkcia) pomáha pri poruchách reči (dysfázia, oneskorený vývoj reči)

 

POUŽITIE GYNEXU Z HĽADISKA PSYCHIKY:

 • obtiažna adaptácia na zmeny, lenivosť a nezáujem, sebaľútosť, emocionálna labilnosť, pomalé myslenie, nadmerná starostlivosť, uviaznutie v kruhu nekonečných obáv a pochybností, poruchy pamäti a sústredenia
 • Gynex vedie človeka k prijatiu samého seba, svojich dobrých aj zlých stránok, učí vyrovnanému prijímaniu životných okolností s vedomím, že k životu patrí dobré aj zlé.

Na docielenie väčšieho účinku odporúčame kombinovať Gynex s krémom Cytovital z Pentagramu® krémov (aplikovanie na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).

 

ZLOŽENIE:

Agát biely, Nátržník husí, Všeliek hojivý, Pakost smradľavý, Jastrabina lekárska, Fenikel obyčajný, Lipkaveckrížatý, Chaluha bublinatá, Sladovka hladkoplodá, Nechtík lekársky, Ďatelina lúčna, Hluchavka biela, Alchemilka žltozelená, Brusnica obyčajná, Krvavec lekársky.

Gynex ďalej obsahuje éterické oleje (napr. mätový, anízový a olej z myšochvosta) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. malachitu, fluoritu a granátu).

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE A SPÔSOB PODÁVANIA:

Pre dospelých 2-7 kvapiek 1-3xdenne. Pre deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, pre deti od 3 rokov 2 kvapky za deň. (7 kvapiek = 0,35ml). Pred použitím dôkladne pretrepte (21x), informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je vhodné zvýšiť pri regeneračnej kúre príjem tekutín. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku! Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba znížiť dávkovanie, kým zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestávať v užívaní prípravku pri reverznej reakcii (nepríjemný stav, napr. bolesti hlavy, prechodné zhoršenie príznakov), pretože ide o spätný regeneračný proces, pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je príznakom pozitívnej regeneračnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie!

Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom!

Neprekračujte odporúčané dávkovanie!

 

UPOZORNENIE:

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Uschovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25°C.Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

O značke

Firma ENERGY existuje už viac ako 20 rokov. Ľudský organizmus vníma ako jeden celok. V ňom neexistuje zdravie ani choroba. Iba harmónia a disharmónia. Hľadá príčiny vychýlenia z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním vracia telu prirodzenú silu a vitalitu. Všetky prípravky sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny, s využitím najnovších poznatkov fytoterapie a aromaterapie. Základ ponuky tvoria jedinečné prípravky Regenerácie v Pentagrame. Päť prípravkov, reprezentujúcich päť základných elementov a to: Drevo, Oheň, Zem, Kov a Vodu.  Ako celok sa vzájomne dopĺňajú, vyrovnávajú a spoločne vytvárajú systém na účinnú regeneráciu celého tela.

tovar NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Najlepsie-ceny.sk - Online porovnanie cien.